Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lécci mondjátok hogy nem csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lécci mondjátok hogy nem csak nekem ilyen unalmas az életem hogy nem történik velem semmi és minden fiú nagyívben elkerül?

Figyelt kérdés
Eskü szerintem ahova megyek onnan mindenki elmenekül erre példám is van.😅

2019. szept. 27. 22:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Nen csak neked unalmas az életed.
2019. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, nem csak te vagy így ezzel.
2019. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%
Akarsz inni egy pohár rozét?
2019. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Amúgy gondolkodtam rajta hogy igyak mert érdekel milyen de egyedüül? Meg hát nincs is itthon szerontem alkohol. 😂
2019. szept. 27. 22:21
 5/36 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy? Miért menekülne el? hogy viselkedsz mikor elmenekülnek?
2019. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Jó azért nem úgy konkrétan odamegyek és elmenekülnek. Mert hát nem megyek oda senkihez csal úgy random. 😂 16 éves vagyok.
2019. szept. 27. 22:29
 7/36 anonim ***** válasza:
72%

Én nem bánom, hogy unalmas az életem. Nyugiban vagyok, és jut bőven időm Red Alert 2-re is!

"Kirov reporting..."

2019. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
36%

16 éves vagy, fiuk után koslatsz és iszogatsz, szerinted igy őszinte szerető fiú ki szeretne veled lenni? Ha tudnám hogy elfogadó vagy és hasonlítasz rám, és nem írtad volna le magad egyből egy tipikus mai lánynak, én szivesen foglalkoztam volna veled, mert sok emberrel ellentétbe nekem nem a külső a lényeg, de ha egyből kiírod hogy ennyi idősen iszogatsz és esélyes kínosan vágysz egy fiúra csak mert neked még 16 évesen nem volt a csitri 14 éveseknek meg már igen, így ne várj sokat, max pár nyomulós privátot aminek majd talán bedőlsz.. Nem sértegetni akarlak vagy ilyesmi, mert engem is elkerülnek még itt interneten keresztül is, és velem sem történik pár sorozaton és zenén kívűl SEMMI, de sajnos a korunbeliek többsége egyforma, és ha ilyen leírással kezdesz, sok dolgot meg lehet ítélni Sajnos. Kíváncsi vagyok mit válaszolsz

18f

2019. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Húha... így leírva tényleg borzalmasnak tűnök. 😅 Szerintem egy kicsit azért előítéletes ez a leírás hisz nem ismersz csak pár mondához láttál tőlem. Igazából még soha életemben nem ittam csak egyszer mikor beteg voltam és anya azt mondta kell mert az gyógyít annyit írtam hogy szeretném kipróbálni. :D És hát igen árra a részre viszint tényleg nem vagyok büszke hogy ennyire vagyok egy fiúra de ajjhiába próbálkozom az ellenkezőjével egyszerűen nem megy nem tudom miért. Remélem ezek után nem leszel rólam ilyen rossz véleménnyel. 😊😅
2019. szept. 27. 22:48
 10/36 A kérdező kommentje:
Mondatot*
2019. szept. 27. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!