Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják annyian a rockot?

Miért utálják annyian a rockot?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, imádom a rockot. Rengetegen mondják, hogy az egész műfaj egy nagy kaki (hogy szépen fejezzem ki magam) , csak hörgésből áll és nem értik miért hallgatom. Elfogadom, hogy nem tetszik nekik, de attól még nem kell fikázni...

2016. nov. 6. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

9:

" csak hörgésből áll és nem értik miért hallgato"

Ezt te írtad kedves kérdező.


Írj néhány bandát, akit szeretsz, mert így nem tudjuk eldönteni, mit hallgatsz :)

2016. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a dupe-ért - laggolt a system
2016. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Na most szerintem a kutyát nem kell érdekelje ki miről mit gondol a zenével kapcsolatban, ameddig Neked tetszik addig minden a legnagyobb rendben van.

Egyébként én magam igencsak mindenevő vagyok, és a metál jó része nem igazán a hörgésből és károgásból áll, leszámítva a death/black hordákat.

Hihetetlen energikus/dinamikus Zene tud lenni a metál, nekem mondjuk az Iron Maiden soha nem jött be, viszont amit nagyon tudok Neked ajánlani, és mindenkinek aki ismerkedni akar a heavy metállal behatóbban, a Judas Priest Painkiller című lemeze. Minden albumuk jó de ezt csak ajánlani tudom hogy legalább egyszer hallgasd végig. Kíváncsi lennék a véleményedre. Kemény de dallamos, Nem kommersz de nem is nyálas, hihetetlen hangszeres tudás, elsőrangú nóták és kitűnő gitár és énektudás.

Hajrá.

2016. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!