Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért utálják annyian Katarina...

Miért utálják annyian Katarina-t (LoL)?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem a játékot, ezért még nem vágok sok mindent.


De több helyen láttam, hogy szidják Katarinát, mert hogy "unskillelt sz*r".

Ez mit jelent?



2014. okt. 31. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert nehéz vele játszani (nehézségi foka 10/8 ),


Tudom, hogy OFF de én is kezdő vagyok és csapatot keresek. Van csapatod ahol van hely vagy nem lenne kedved majd csapatban játszani? Sajna ismerőseim közül senki se LOL-ozik.

2014. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 savanyújóska ***** válasza:
Tévedsz, az unskilled pont az ellenkezőjét jelenti. A probléma katával az, hogy low elon (tehát a kezdők) nem tudnak ellene játszani. Miért? Nagyon mozgékony, hatalmas burstje van, és az ultija rengeteget sebez. Namármost egy jobb csapatban vagy lestunolják eleve, vagy maximum 2 embert kap el ultival, és ők is kikocognak belőle, így nem sebez annyit. Viszont a kezdők erre nem figyelnek, és mivel snowball champion (1-2 korai kill után nagyon megerősödik), egyre nehezebb megölni. A passzívja miatt pedig gyakorlatilag 2 kill után megint tud ultizni. (15 sec-et ugrik vissza az összes CD-je kill vagy assist esetén, azaz qwe reset, az ultin meg eleve 40-60 sec cd van...)
2014. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint azért nem szeretem, mert tipikusan az a "hú de kemény vagyok, pentakillezni akarok asjndlisanfkhuerwkhfkshfjksjdf" champion :D Az a tipikus kövér, elkényeztetett kivörösödött fejű kisgyerek jut róa eszembe. Mármint, hogy biztos olyanok játszák. Több ilyen champion is van még, pl Teemo, Master yi, Fiora, Zed, Yasuo stb.

De amúgy nem rosszak ezek a champek, nem azért mondom, meg ha tényleg normálisan játszol, akkor hajrá, de tipikusan ilyen jellegű champeket hoznak a retardált gyerkők, majd ha több tapasztalatatok lesz, megértitek miről beszélek :)

2014. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Katát azért nem szeretik sokan, mert soha nem kap nerfet mert egy stun megállítja az ultiját, de viszont most nerfelték talon meg leblanc silencejét azért kata most buffot kapott. egy két + ilyen és ott tartunk hogy a Kata ultit semmi nem állítja meg + egy rohadt könnyű kari, meg annyi van belőle mint égen a csellag.
2014. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

alapvetően katarinával könnyű játszani. A válasz is roppant egyszerű, brutál passzív. Ha ölsz vagy assist-olsz, -15 sec minden skilljén. Ebből kifolyólag ennyiból áll a karakter:


-a két csapat elekzdi ütni egymást

-a két csapat hp-ja lemegy negyedre/felére

-katarina E sunpo beugrik, ulti, ezzel megöl egy ellenfelet

-passzív miatt újabb sunpo, Q, W, újabb halál

-passzív miatt újabb sunpo, kis cd-s ulti végett W ulti megint, újabb halál

-stb stb, penta killig


Ezért egy unskilled sz*r. Annyit csinálsz vele, hogy beugrasz, ulti meghalt valaki, te meg vered a billentyűzetet orrvérzésig és penta kill. Nincs mana, a cd-t meg passzív elintézi.


Persze hozzátenném, katarina ha nem kap 1-2 killt az első 10 percben, onnantól kezdve nehéz dolga van, de 1-2 killtől már az elején annyira combos lesz, hogy 3-v 1ben análozik mid lanen.

2014. nov. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!