Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Katarina Talon vagy Fizz....

Katarina Talon vagy Fizz. Melyik karaktert vegyem meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lol-ban nagyon tetszenek az assasinok. Eddig akalit és yasuot vettem meg meg zedet, de akarok venni magamnak még egy párat. Katarina milyen, megéri vagy esetleg egy talon vagy egy fizz? Olyat szeretnék amit könnyű hasznalni, de erős. Ja és midre vinném vagy esetleg ha nagyon muszály topra
2014. okt. 11. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek közül nagyon egyiket sem látom topon.Na de miden...

Talon:Nemtudok sokmindent írni róla mert nemvettem még meg de a gyengébb hősöket szerintem legalább ugy szétkapja mint Zed

Katarina:Egy tipikus olyan hős akivel ha tudsz néhány ölést szerezni a játék végére annyira megerősödsz, hogy 1v5 Pentakill nem probléma.

Fizz:Ha nem bannolják és nálatok van akkor nyertél egy meccset.Egyszerűen nemlehet ellen mit csinálni, mivel a legtöbb mides nem "tank" hanem oylan papír hogy fizz rányom egy w q e kombót és akárki volt az meghal.Ha az ellenségnek kevés az élete többet sebzel, az e-vel kikerülsz akármilyen 10000-t sebző kata ultit,toronylövést stb...

Szóval szerintem Fizz egy elégerős karakter de ha Draft-módban játszol akkor szerintem felesleges megvenni mivel mindig bannolják.Katarina és Talon pedig erősek csak annyi hogy Talon jobb 1v1-ben Katarina pedig a csapatharcokban.

2014. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!