Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudom hogy melyik karakter...

Trundle kérdése:

Nem tudom hogy melyik karaktert vegyem meg inkább Elise, Trundle, Fiora vagy Fizz?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Trundle nagyon OP topon és Junglerben is. Fiora csak akkor jó ha tud farmolni early game, de elég k*cs*g kari mert kér itemmel is baromi erős. Fizz már nem annyira erős, mivel nagyon könnyű counterelni. Elise jó junglerben topon nem igazán, de kicsit tankys AP-nak baromi jó!


El Psy Cangoroo!

2014. márc. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél már csak Trundle és Fiora közt kell választanom ^^
2014. márc. 25. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Trundle jobb szerintem, mert strandert is baromi erős. Pl egy Nasus-t nagyon csúnyán megeszik 1v1ben
2014. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi akk Trundle lesz :)
2014. márc. 25. 13:51
 5/6 savanyújóska ***** válasza:

Csak hogy legyen ellenvélemény, Trundle nagyon a W-jére épít, ha nem vagy rajta nem olyan erős, és az E is kétélű fegyver, nagyon el lehet vele cseszni egy üldözést, ha rossz helyre dobod. (Ha nem keverem őket, és az E az Ice of Pillar) Ezek mellett, ha bejön a stílusa erős kari. Elise jungler, pont. Viszont a pókalakkal epic gap closer/escape tool, ennél többet nem tudok, nem toltam. Fiora, ahogy mondták, van 2 itemed és büntet, az ulti brutális, egyetlen hátránya, hogy egyetlen spellshield blokkolja. (Nocturne-al tesztelve, amikor először villan az ulti, ha benyomom a W-t, végigmegy, de nem sebez semmit, onnantól pedig enyém az 1v1.) Ehhez viszont az illetőnek tudni kell, hogy van ilyen, nekem muszáj volt, mert máshogy Fiora 1v1 bukó. Fizz snowball, ha feedelik OP, és amúgy sem rossz mides, megint egy más lelkület, az ugrálása miatt.


Alapvetően nyugodtan vedd meg a trollt, úgyis meg kell venni később a többit is...:D

2014. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elise a profik körében az egyik legkedveltebb jungler, erős early game, stun, gap closer, meg van mindene ami kell. Trundle is erős én nem rég vettem meg, bejövős. Fizz is erős, bár nerfelték nemrég, de még mindig nagyon erős tud lenni. Akit én nem szeretek, az fiora. Erősnek erős, de mindenki full ad-ként játsza, úgy meg nagyon papír. A top lanere szívós championoket érdemes vinni (tank vagy offtank) mert kell a teamfightokba az életerő.
2014. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!