Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of legendben mennyire...

Leauge of legendben mennyire nehéz karakter Katarina?

Figyelt kérdés
Nyár eleje óta lolozok és még nem vagyok jó benne És érdekelne hogy katarina nagyon nehéz-e nagyon bejön a karakter de nem akarok nehéz karakterekkel játszani

2014. okt. 22. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik egy karakter akkor állj neki bátran és tanulj meg vele játszani. katarina nem nehéz karakter kezdő szinten, magasabb szinten már nehéz vele jobban játszani. Ha sokat játszol vele úgyis belejössz és katába megéri "belefektetni", mert ha megtanulod megtérül, nagyon erős tud lenni:)
2014. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. okt. 23. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd meg, mert nekem is meg van. Jó mert karakter, és nincs se manája se energiája. Csak arra vigyázz, hogy Katával egyszerűen nehéz nem ölést lopni. Régen én is amikor botok ellen sokat játszottam, mindig szidtam magamban Katát, mert és kb 2/0/14 en voltam, és már tiszta ideg voltam, de emberek ellen teljesen más, szóval szerintem vedd meg.
2014. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Matics Viktor válasza:
Jó karakter csak annyi hogy olyan level hatig ne nagyon merészkedj ki torony alól mert nagyon könnyen meglehet vele halni.de hogyha megtanulsz vele játszani nagyon op és visszahozza azt a pénzt amiért megvetted
2014. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!