Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 12-16 éves rocker lányok! Ti...

12-16 éves rocker lányok! Ti amúgy hallgattok néha rockzenét? És ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge, ne vegye magára, de úgy látom, hogy rengetegen marhára el vannak szállva, hogy mekkora rockerek, kiöltöznek hozzá, aztán meg valami tucat, sorozatgyártott zenét hallgatnak, amit legfeljebb egy torzító effekt választ el attól, amit a "többiek" a VIVA TV-n néznek.

2015. aug. 14. 00:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Na kicsit lemaradtam:D De köszönöm a választ, van egy pár jó köztük amit ismerek is (black sabbath for example:3) A komoly zene meg nagyon jól passzol a metálhoz (lásd apocalyptica), meg alapjáraton is elég hasonló tud lenni néha és teljesen élvezhető:) A beszűkülésről más a véleményünk, műfajon belül maradva is izgalmas a dolog, évek óta csak rockot metált hallgatok, nem untam még meg, sőt!:D Ja és vééégre valaki aki ismeri DIOt! Az egyik legjobb énekes a heavy metál történetében és mégis a műfaj rajongói közül is viszonylag kevesen ismerik...Amúgy nagyon eltértünk a témától:D u.i.:lány vagyok, igen:D annak a válaszolási kritériumnak megfeleltem:D
2015. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
Hát figyelj,szoktam rock/metal zenét hallgatni,és konvertekre is járok,de nem tartom magam annyira rockernek.Mostanában elkezdtem a thrash felé is húzni.De visszatérve, engem is zavar a sok divatmajom..:)
2015. aug. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

ezek az én kedvenceim:

Guns N' Roses, Queen, Patti Smith, Lunachicks, Led Zeppelin, Genesis, Johnny Cash <33, Bob Dylan, Rolling Stones, Ramones, Elvis Presley, Kiss.


és ami nem rock/punk, de nagyon szeretem: Enya, Palya Bea, Green Day (igaz, ők régebb punk-rock együttes volt, de most átmentek popba).

15/L

2015. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%

Igaz,én kicsit kilógok a sorból,mert lassan a 18-at töltöm. De. Azt le akartam írni ide, hogy attól még, hogy azokat (is) hallgatják, lehetnek rockerek. Igazad van, hogy nagyon sok olyan van, aki ezt szimplán divatból csinálja, illetve divatból hordja mondjuk a bandás pólókat, mert megtetszett nekik és miért ne (lásd: Nirvana, Pink Floyd), vagy hallottak tőlük egy számot és már nagy fanok. Vannak úgymond divatrockerek, ez tény, nekem is szúrja a szememet, de ezzel nem lehet mit csinálni.

Mellesleg én is hallgatok olyan bandákat, mint pl.BVB,BMTH,SWS,PTV és még sorolhatnám.. De eközben hallgatok Rammsteint, Tankcsapdát,Depressziót, Roadot, Kárpátiát, AC/DC-t, Dalriadát, Lordit, Eluveitiet, Triddanat, Five Finger Death Punchot, Kisst, Metallicát is például.. Rengeteg banda van amit szeretek, illetve hallgatok, csak párat emeltem ki. Szóval attól még, hogy meglátnak Asking Alexandriás vagy BVB-s vagy BMTH-s pólóban, az nem feltétlen jelenti azt, hogy csak az olyan zenéket hallgatom meg. Félreértés ne essék, nem belekötni akartam ebbe az egészbe, szimplán elmondtam a véleményem. Léteznek még igazi rockerek, attól függetlenül, hogy mit hordanak :)

Először én is meglepődtem a kérdésen, ezért is mentem rá :D

Viszont abban igazad van, hogy nagyon sokan odavannak attól, ha meghallgatnak egy számot, aztán már el vannak szállva maguktól, hogy milyen kemény rockerek.. Az ilyen emberek nem sokáig fogják képviselni ezt a rocker stílust. Legalábbis szerintem:)

2016. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%
Ja és bocsi, hogy így 1 évvel később válaszolok, csak most találtam rá a kérdésedre :D Előző voltam:)
2016. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is csak most találtam meg a kérdést sajnos, de azért válaszolok, ha nem baj :)

Én 16 éves Rocker lány vagyok és itt van PÁR darab azok közül, amiket hallgatok:

- AC/DC

- AeroSmith

- Alice Cooper

- Bon Jovi

- Dio

- Gn'R

- Halestorm

- Omega

- P.Mobil

- Lordi

- Road

- Mötley Crüe

- MotörHead

- Ossian

- Pokolgép

- Ozzy

- PowerWolf

- Quiet Riot

- Twisted Sister

- Zorall

Stb

Valami ilyesmire gondoltál? Egyébként Rockerként is öltözöm, koncertre járok, és egyáltalán nem hallgatok BvB-t, AA-t, BMTH-t, vagy ilyesmit ( persze nem szólom le, aki hallgatja ).

2017. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!