Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 12-16 éves rocker lányok! Ti...

12-16 éves rocker lányok! Ti amúgy hallgattok néha rockzenét? És ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge, ne vegye magára, de úgy látom, hogy rengetegen marhára el vannak szállva, hogy mekkora rockerek, kiöltöznek hozzá, aztán meg valami tucat, sorozatgyártott zenét hallgatnak, amit legfeljebb egy torzító effekt választ el attól, amit a "többiek" a VIVA TV-n néznek.

2015. aug. 14. 00:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megláttam a kérdést rögtön az volt bennem, hogy mi a?... a rocker nem azt jelenti, hogy rockot hallgat?:D De úgy látszik tévedtem...elmaradott vagyok...Amúgy bocsi, hogy válaszoltam, már 18 vagyok, de rohadtul meglepődtem a kérdésen aztán már nem bírtam szó nélkül hagyni:D
2015. aug. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam, hogy idézőjelbe rakom a rocker szót, de inkább hagytam, mert akik felé a kérdés szól, azok meg vannak győződve, hogy ők aztán a legnagyobb rockerek a világon. :/
2015. aug. 14. 01:06
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú...És pl mi az amit ők keménynek gondolnak, mert ötletem sincs hogy mi megy a viva tv-n meg a rádióban:D
2015. aug. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Black Veil Brides, Falling in Reverse, Béjjemtéhá, a legtöbb post-hardcore nyávogás, és hasonlók. Ugyan olyan producerek által legyártott gagyi tinisztár banda mind, mint a One Direction...
2015. aug. 14. 01:27
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ohh black veil bridesról már hallottam:D Na és te mit hallgatsz, kíváncsi lettem:) (privátban is folytathatjuk, mert a végén még elrontom itt neked a kérdést:D)
2015. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is meglepődtem először a kérdésen :'D Amúgy igen, engem is zavar ez. Lehet mondani persze, hogy mindenki azt hallgat, amit akar, nem kell leszólni, stb, de azért akkor is szomorú, hogy mit neveznek manapság rocknak/metálnak...

Amúgy 17 vagyok.

2015. aug. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak pozőrök, bár én a rendes rockereknél sem értem, hogy-hogyan lehet teljesen egy műfajra leszűkülni, de ők legalább normális rockzenét szerető emberek, míg ezek ugyanolyan birkák, mint a több ilyesmi tini akiket felhoztál példának, akik semmit sem fognak fel a rock lényegéből, csak az ostoba klikkesedéseikre használják fel ezeket a műfajokat, hogy akkor most én rocker leszek, emos, plázari*banc cicababa vagy ilyen nedvesbugyijú nyálgépekért rajongó kislány.
2015. aug. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem baj, már elrontottad :P

Mindazonáltal, hogy nem sorolom magam semmilyen "klikkbe", fenntartom magamnak a jogot a teljesen skizó zenei ízlésvilágomra. :D


Buddy Holly, Shadows, Mystery Gang, Link Wray, Little Richard, Les Paul and Mary Ford, Johnny Cash, Elvis Presley

The Beatles pszichedelikus számai, Temples, The Rolling Stones, Jimi Hendrix Experience, Radio Moscow, Queens Of The Stone Age

Aerosmith, Queen, Major Powers And The Lo-Fi Symphony, AC/DC, Genesis (mind a Peter Gabriel, mind a Phil Collins éra), Lou Reed

Black Sabbath, Helloween, Limp Bizkit, Orange Goblin, Om, My Dying Bride, Animals As Leaders, Five Finger Death Punch, Dalriada, Alice Cooper, PelleK, Lordi

Ivan And The Parazol, Middlemist Red, Arctic Monkeys, The Strokes, The Killers

Téveszme, Tankcsapda, Paddy And The Rats, Kozmosz, GreenDay, Kovbojok, Supernem


Továbbá: Kerekes Band (nem tudtam az előzőkhöz besorolni),

2015. aug. 14. 02:00
 9/26 A kérdező kommentje:

A LEGFONTOSABB KIMARADT!!! Blues!

BB King, Gary Moore, Stevie Ray Vaughan, Hobo Blues Band


Nagyon régről ott van Django Reinhardt, és egyéb swinges dolgok is, de nem konkrét előadóktól.


Illetve mindenféle psychobilly, garage rock, és delta blues számok, de általában ezek Youtube lejátszási listából, a pszihóból a Gorilla a kedvencem.


Ezen felül bevallom, hogy pár hörgőspop/tinirock együttest egészen hallgathatónak találok. Crown The Empire-t kimondottan kedvelem, a theGrenmá-t pedig mint trash szórakozás, szoktam hallgatni. :D


A nagyon pop számokat pedig legfeljebb Postmodern Jukebox feldolgozásban, vagy PelleK-féle metalizált változatban hallgatok.


Plusz kimaradt a listából a Foals, Mumford And Sons, és a Warning együttes + Lukács Peta.


(a teljesség igénye nélkül)


/mert ha már tönkreb@sszuk a válasz szekciót, csináljuk rendesen :)/

2015. aug. 14. 02:20
 10/26 A kérdező kommentje:

Jack White lemaradt?! Pedig nagy kedvenc :D


És ha már ilyen részletesen offolok, megjegyzem, hogy a komolyzenével sem állok épp hadilábon.

2015. aug. 14. 02:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!