Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction kedvelők! Miért...

One Direction kedvelők! Miért szeretitek az 1D-t?

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok legalább 1 érvet vagy okot.

2014. júl. 10. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha azért kérdezed,mert Te nem szereted Őket,akkor aki szereti,az pont ellenkező érzések miatt szereti,mint amiért Te nem.Ha meg azért,mert szereted,akkor úgy is tudod.
2014. júl. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én személy szerint nem szeretem, de nem is kritizálom.


Elméletem szerint azért szeretik sokan, a lányok közül, mert szexuálisan vonzódnak hozzájuk. Ami érdekes, mivel ha egy fiú megemlít egy szex jelenetet, akkor perverz, de azt nem vesszük észre, hogy azért hallgatunk egy bandát, mert szexuálisan vonzódunk hozzájuk.

2014. júl. 11. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Hm. Érdekes kérdés. Jó zenéjük van, vagyis nekem tetszik.
2014. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, igen tényleg! :D Úgy egy fél éve még én is szerettem őket, valószínűleg mert nagyon jópofák az interjúkban még videónaplókban, el lehet hallgatni egykét dalocskát, és valóban főként mert szexuálisan nagyon vonzódtam hozzájuk.

Aztán rájöttem, hogy nem csinálnak olyan átlagon felüli zenét, mint azt beállítják, és hogy a dalszövegeik semmiről sem szólnak. Magyarán nekem ők egy középkategóriás boybanda. :)

2014. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért akik.

Most perpillanat nem arra gondolok, hogy Louis csíkos pólóban, piros gatyában, galambbal és répával a kezében, vagy Niall hat kiló kajával, Liam egy egy villával, Harry tizenöt macskával és egy nyugdíjassal, Zayn pedig egy tükörrel. Nem.

Ezek nem ők. Ezek azok az emberek, akiket a rajongók kitaláltak. Nincsenek vele tisztában sokan, de rengeteget jótékonykodnak, segítenek, beteg gyerekeket látogatnak, a családjukat segítik, egyebek... Kevesen tudják, hogy mennyi energiába kerül nekik mindent úgy csinálni, hogy a tizenéves lányoknak példát tudjanak mutatni.

A zenéjükről most nem beszéljünk, mivel az ízlés dolga. Én szeretem, más nem, ezen nem fogok csámcsogni.


Zayn, akit mindenki önimádóként állít be, eladta a régi holmijait, és több tízezer fontokat adományozott a kórházaknak. Kiemelném, hogy fontot, és nem forintot! Azt mondják rá, hogy terrorista, hogy rossz, és nem mutat megfelelő példát csak azért, mert ki van tetoválva, és volt egy botlása, amit tudtommal már a legtöbb 13-14 éves kipróbált. Nem jelent semmit, hogy honnan származol, ha letettél valamit az asztalra.


Harryt mindenki egy nőcsábász rosszfiúnak állítja be. Igen, a rossz ember, aki elsírta magát, mert besétáltak a beteg gyerekek közé. A gazember, aki a kritikák és pletykák hatására összetört. Sokan jönnek a nőügyeivel... a fele pletyka, a másik fele pedig szerintem belefér egy húszéves életébe.


Ott van még Liam, akit kiskorától fogva nagyon sok sérelem ért, kezdve azzal, hogy betegen született, és több évig a kórház és az otthona között ingázott. Vesebeteg volt. Az iskolában mindenki bántotta, többször megverték, és bokszolni kezdett, hogy megvédhesse magát. 14 évesen jelentkezett az x-faktorba, de a zsűrik házánál (azt hiszem magyarul így van) kiesett. Utána még jobban bántották. A tizenhatodik születésnapjára bulit rendeztek neki, de senki nem ment el. A nagy Liam Payne, akit szintén összetört az élet.


És Niall, a kis, szőke fiú, aki hatalmas álmokkal érkezett Angliába, hogy kezdhessen valamit az életével. A bandában eleinte elnyomták. Ő volt a szerető fél, aki elviselte a bántást, hogy sokan figyelembe sem veszik. Volt koncert, ahol a menedzsment kikapcsolta a mikrofonját, és Louis tartotta a szájához a sajátját, hogy énekeljen. Őt is érték sérelmek, enne ellenére mégis itt van, mosolyog, és szeret énekelni. Harcolni kellett érte, de maradt.


Majd végül, de nem utolsó sorban: Louis. A mindig vicces, kedves, vigyorgó fiú. Otthon négy húga és az anyja szurkolt neki, hogy továbbjusson, bár mára már plusz két babával és egy nevelőapával bővült a kör. Őt is sokáig elnyomták, és nem a többi bandatag, hanem a vezetőség, akik eleinte nem tartották elég tehetségesnek. Nagyon sok bántást kapott, miután összejött a barátnőjével, majd előkerült a Larry Stylinson téma is, és akkor vége volt. Összeroppant. Azt hiszem, depressziós lett, mivel hónapokig nem láttuk mosolyogni, nem tartotta a kapcsolatot a rajongóival, eltűnt, besokallt. Igazság szerint tökéletesen megértem, hogy min ment keresztül a sok utálkozó és firkász miatt, akik felforgatták az életét/életüket. De ő is túljutott a hullámvölgyön, és visszakaptuk az igazi Louist, aki egyfolytában mosolyog, be nem áll a szája, szöveget változtat és hülyéskedik.


Azt hiszem én ezt szeretem bennük, és persze a zenéjüket, mert van olyan, amiben magamra ismertem, de ezt tényleg nem szeretném kiforgatni, ugyanis itt most nem zeneileg kell elfogadni őket, hanem mint embereket.


A sok utálkozó pedig magába nézhetne, hogy ha ők elkezdenének énekelni, és netán olyan híresek lennének, mint a fiúk, mennyire fájna nekik elolvasni egy olyan kommentárt, mint amit az előttem szólók írtak.


Egy Directioner.

2014. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló nagyon szépen és jól megfogalmazta a mondanivalóját! Elolvastam és én is éppen ugyanezeket a dolgokat szeretem a One Direction fiúkban, csak én nem talán nem tudtam volna így, ilyen formában kifejezni :) Sőt olyanokat is leírtál amiket eddig nem is tudtam :o .. Nagyon imádom az összes bandatagot, mert nem félnek önmaguk lenni és a zenéjüket is szeretem hallgatni.
2014. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hmmm..Mert szerintem nagyon jól néznek ki. És jól énekelnek , természetesen :). És sok sok háttér munka segítségével, elérték azt a hatást hogy olyanok legyenek amilyenek látni akarjuk őket. Össze tartónak..aranyosaknak.És marha jók a számaik pörgősek fiatalosak stb..
2014. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert sugárzik belőlük az energia és az életvidámság:-)
2015. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!