Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction vagy Black Veil...

One Direction vagy Black Veil Brides? Melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Nekem BVB <3
2012. aug. 4. 11:02
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=5stDRJtmS14 először nézzétek meg ezt is
2012. aug. 4. 11:17
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
hát beleválasztottál 2 nagyon különböző műfajba, egyébként a bvb csak egy pózer zenekar, viszont még ígyis jobb mint a one direction / saját vélemény /
2012. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
szeretem a bvb-t csak az'emó vagyok és Andy olyan cuki'fangörlöket nem...ha meg más lesz a divat akkor azt fogják szeretni. a One Direction-t nem szeretem...de mindenkinek szíve joga szeretni.Szerintem az a lényeg hogy ne divatból hallgassanak valamit az emberek. És ne a kinézetük miatt.
2012. aug. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én a BVB-t úgy ismertem, meg, hogy egy spanom nyomatott ezerrel néhány számot tőlük, nekem megtetszett és átküldte őket, szal én pl nem kinézet miatt szerettem meg őket :DD Mára már az összes zenéjüket szeretem (kedvencem a Gunsling)
2012. aug. 5. 08:27
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a Gunsling a kedvencem :D
2012. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Black Veil Brides!
2012. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 chrishu ***** válasza:
52%
Póvzer vs lány zenekar... Inkább a BVB
2012. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Black Veil Brides! Számomra a BVB&Army nagyon sokat jelent.:) És én nem csak Andy miatt szeretem őket, először egy Lyrics videót láttam tőlük, és már akkor nagyon tetszettek. Imádom Jeremyt,Jaket,Christiant,Ashleyt és Andyt.:) Haters Gonna Hate!
2012. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nekem a BVB a kedvenc bandámn :D Én se Andy miatt szerettem meg őket :DDD Mindannyiukat szeretem és számomra nagyon sokat jelentenek.
2012. aug. 8. 19:55
 10/23 anonim válasza:
Én a bvb-t választanám (ők a kedvenceim). szerintem nem pózerek, de ha meg igen, akkor is, nem őket kell nézni, hanem a zenéjüket kell hallgatni. az 1D most divat, és elismerem a tehetségüket, de nekem nem tetszik a stílusuk, amiről szólnak a dalaik...szóval egyértelműen Black Veil Brides
2012. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!