Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hallgatnak ilyen sokan...

Miért hallgatnak ilyen sokan kemény rockot?

Figyelt kérdés

Az összes jó csaja kivel eddig találkoztam...


Alvin és a mókusok metalika, Ramstein.. hagy ne soroljam..

koncertek meg füvezés meg bebasz*s beb*szás hátán...


áááá miért..????


Esküszöm hogy én is meghazudtolva magam ilyen zenéket fogok hallgatni, hiába durva rezgése ez az alap mindenkinél..


De még mindig jobb mint a mostani diszkózenék mert azok aztán mega igénytelenek lettek.. :((


2014. febr. 6. 12:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim válasza:
100%
Hallgass nmeg egy Black Dahlia Murder számot, mindjárt megváltozik a véleményed.
2014. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%
Hallgattál már Te életedben akárcsak egy igazi Rock/Metál/Punk számot? Akár magyart, akár idegen nyelvűt? Ha magyar szövegűek mondandója sem esik le, akkor szerintem veled hatalmas problémák vannak. A mai diszkó "zenékben" mennyi utalás/mondandó is van? Ja, igen... tuc-tuc-tuc. Nekem ennyi. Füvezés, beb**szás? Hadd ne soroljam, mik szoktak lenni egy mostani diszkóban. Igen, tény, hogy vannak elég kemény számok. Ha nem tetszik, nem kell hallgatni! Amúgy meg ne legyél habi rocker! Azoktól feláll a szőr a hátamon... Rockernek adja ki magát, pedig azt se tudja, hogy miért azt hallgatja. Szégyen. 16/F (METAL Forever)
2014. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 verus789614 ***** válasza:
100%
Vicces (:
2014. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Mert divat:D
2022. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!