Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hallgatnak sokan maxon...

Miért hallgatnak sokan maxon zenét a kocsiba?

Figyelt kérdés

Értem, hogy valaki szereti a hangos zenét. De sokszor megyek gyalog, vagy busszal, és láttam már, hogy annyira hangosan hallgatja a zenét, felhúzott ablakkal(legalább) hogy a szerencsétlen mentős már ezerrel nyomatta mögötte a jelzést, mire észre vette...

Az ilyenek miért hallgatnak ennyire hangosan zenét? Nem akarnak tudomást venni a többiekről?


2011. jan. 22. 17:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Én is így szoktam,de jobban szeretem városon kívüli utakon,ahol kevesebben vannak,mert nagy forgalomban csak összezavar.
2011. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Azért ha véletlen olajnyomás probléma van és nem jelez a műszer,akkor tutira ne hallja meg a csörgő motort,és a megszoruló dugattyúk tutira beledobják az árokba,fejjel lefelé.Volt rá precedens! :)
2011. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
én is így szoktam hallgatni, igazából nem tudom miért. Én így szeretem. Rossz szokás
2011. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Mert így ők lesznek a menő gyerekek!
2011. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Első vagyok:én csaj vagyok,és nem ettől leszek "menő gyerek" szerintem...:D
2011. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
64%

mert otthon nem engedi nekik az asszony, vagy anyu :D, azé.Én felhangosítom, ha valami kedvencem megy, de annyi, utánna lehalkítom.

Értem mit mondasz, főleg nőknél észlelve idegesítő,közben a sminket igazgatja.Na azt én is tarkón lőném .....

2011. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

nekem az autóban pl. normális hangszóróim vannak (nem azok a gyári papírhangszórók:) ) + 2 mélyláda...

Ha egyszer beleülnél megtudnád miért hallgatom hangosan... Ez kb olyan h minek veszel hifi-t v házimozirendszert, ha ott a jó öreg sokol rádió és azon is lehet hallgatni:P V pl a mozi... ott is lehetne 4X 50w és akkor mindenki kussba lenne nem dumálna, mert tuti nem hallaná rendesen:P


Nekem személyszerint azokkal az emberekkel/ v inkább gyerekekkel van a problémám, akik megkapják aputól az első utót, v csak kölcsönkapják a családit és rögtön schumacherek, versenyeznek és úgy hallgatják maximumon a zenét... KÖNYÖRGÖM! nem veszik észre, hogy törzít?!

2011. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Engem kifejezetten idegesítenek a hangos tuctuc dübörgések. Főleg, amikor aludni szeretnék egy húzós nap után, de ott bömbölteti az ablakom alatt a pisos lámpánál. Hallgassa kulturáltan, és nem bömbölve. Én is láttam már, hogy a marha nem vette észre a mentőt, mert nem hallotta a szirénáját a hangos bömböléstől.
2011. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
egyszer beülnél hozzám egyből megtudnád mért jó hangosan hallgatni a zenét 3db 30centis mélynyomó dolgozna ott hátul!:D
2011. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
én is egy fél autó áráért építtettem zenét a kocsiba szeretem hangosan hallgatni. Otthon nem lehet hangosan hallgatni mert panelben lakunk,már megbántam,hogy ide a lakásba is minőségi hangendszert vettem. Mondjuk én költök zenére mert sok-sok évig zongoráztam,furulyáztam,énekeltem,doboltam és engem valahogy zavar a nem tökéletes hangzás
2011. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!