Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hallgatnak sokan maxon...

Miért hallgatnak sokan maxon zenét a kocsiba?

Figyelt kérdés

Értem, hogy valaki szereti a hangos zenét. De sokszor megyek gyalog, vagy busszal, és láttam már, hogy annyira hangosan hallgatja a zenét, felhúzott ablakkal(legalább) hogy a szerencsétlen mentős már ezerrel nyomatta mögötte a jelzést, mire észre vette...

Az ilyenek miért hallgatnak ennyire hangosan zenét? Nem akarnak tudomást venni a többiekről?


2011. jan. 22. 17:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy jó a cucc, nem kell üvöltetni. nekem is jó cuccok vannak mind a kocsiban, mind otthon, de nem ordíttatom őket.Tiszteletben tartom, hogy nem kiváncsi más rá. Attól még, hogy halk a zene, ugyanolyan jó minőségú, és nem idegesítek vele másokat. Ha más nem akarja hallani, nem kényszerítem rá.
2011. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én vagyok az előző. Szoktam éán is hangosan hallgatni, ha nincs körülöttem senki, és nem vagyok lakott területen, persze nem folyamatosan, mert szeretem hallani a kocsi hangját is.(Biztonság)A haverom épp a múlthéten úszott meg egy több százezres kárt, mert hallotta, hogy zörög valami elől, és idejében megállt. Ha hangosan hallgatta volna a zenét, most igen nagy bajban lett volna, mert egy felakadt vasdrót megtépte a csöveket, kábeleket.
2011. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek tipikusan unalmas, érdektelen emberek és így próbálják felhívni magukra a figyelmet.
2011. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyeneket nagyon baleset veszélyes így hallgatni a zenét legjobb példa rá amit a kérdező írt ha jön mögötted egy megkülönböztető jelzéseit használó jármű nem hallod meg nem tudod elengedni,elvonja a figyelmedet
2011. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszik hogy így menő gyerekek, így akarják felhívni magukra a figyelmet. Azt nem értem hogy egy 20 éves szakadt fiat unoba miért kell 150.000es hi-fi? De mondhattam volna a vw polot is, mert ezt a 2-t szoktam látni a városban.
2011. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én nem is nagyon szoktam zenét hallgatni, nagyon max a rádióban egy-két beszélgetős műsort vagy híreket. Engem zavar ha nem hallom a kinti zajokat.
2011. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mert annyira menők, de annyira, hogy iszonyatosan!

Főleg mikor szakadt szar szpojlertalicskában nyomják. Márkásnak tűnő gagyi szemüvegben, üres Red Bull doboz a kézben kitartva...

Na ilyenkor fetrengünk mi a röhögéstől normálisan autózók!

2011. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Szerintem azért, mert zenét hallgatni mindig jó - de otthon valamiért nem lehet -, s mivel hangosan az igazi üvölttetik. Mondjuk azt én sem értem, miért kell annyira eltúlozni a dolgot, hogy már a szirénát se hallja...
2011. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek ,hogy zavaró.Én mint autóval ritkán közlekedő azt mondom ,hogy meghallgatok 1-2 számot hangosan nah ,de könyörgöm nem lehúzott ablakokkal a város közepén ,hogy minél hangosabb legyen....

Szánalmas amit sokan csinálnak.Én szívesen hallgatok rádiót az autóban menet közben ,de csak olyan szinten ,hogy tisztán hallom az autó zajait és a mellettem ülők beszédeit.


Az viszont fura ,hogy azok akiknek igazán jó a hangtechnika az autóban nem üvöltő zenével járkálnak.Ezt többször tapasztaltam ,hogy olyan rendszer van beépítve egyes autókba ,hogy én eléldegélnék belőle pár évig és nem üvölt a zene csak néha 1-1 szám erejéig.

Én kertes házban lakom úgyhogy kiélhetem magam itthon.

2011. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egy egy szám erejéig oké, hagytam már énis bekapcsolva a radiot a kocsiban, sokkal sokkal odébb, bent egy épületben is tisztán hallottam, na de ez egyszer volt, normál esetben városban sose üvöltetem, maximum egy egy nagyon jó számnál, de akkor se fülsüketítő hangerőn, csak szép stílusosan, hogy tisztán haljam, aztán vissza. Ennyi.

Amit a városban a hülyegyerekek csinálnak, az vicc, suzuki esetén annyit szoktunk mondani, hogy még egy darabig ezt csinálod, és viheted vissza meghuzatni a csavarokat. :)

2011. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!