Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hallgatnak ilyen sokan...

Miért hallgatnak ilyen sokan kemény rockot?

Figyelt kérdés

Az összes jó csaja kivel eddig találkoztam...


Alvin és a mókusok metalika, Ramstein.. hagy ne soroljam..

koncertek meg füvezés meg bebasz*s beb*szás hátán...


áááá miért..????


Esküszöm hogy én is meghazudtolva magam ilyen zenéket fogok hallgatni, hiába durva rezgése ez az alap mindenkinél..


De még mindig jobb mint a mostani diszkózenék mert azok aztán mega igénytelenek lettek.. :((


2014. febr. 6. 12:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%

Verem a fejem a falba. :D

A Rammstein még mindig kettő m, de mindegy.

De azért, mert németek, miért lennének nácik? Könyörgöm...most vagy nézz utána, hogy mi a náci, stb, vagy ne használd a szót.

(Úgy megjegyezném, hogy még Till kinyilatkoztatta az egyik számuknál, hogy baloldaliak, de mindegy..:D )

2014. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 Zakathol ***** válasza:
100%

#39. Alfonzína:

Én mondjuk az ilyenek miatt szeretem a (power/heavy) metált: Stratovarius, Hammerfall, Helloween-t. A dalszövegeig is jók, a zenéik sem az a death-metál kaszabolás.

2014. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%
kezdjük ott, hogy nem aszerint választom meg én se a zenei repertoárt hogy mit mond a sok szódásüveg szemüveg mögött sok "okos" ember. Nem érdekel a "durva" hangáz ha közben dallamos és jó.
2014. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is ezért vagyok inkább metalos. A Nightwishel kezdődött az egész. Véletlen meghallottam és onnantól nem volt megállás...

De nekem ez a fantasy mesélős történet is nagy kedvencem pl. Rhapsody-nál.

2014. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%

#44:


Akkor te szerepelsz itt az apukáddal? :)


https://www.youtube.com/watch?v=LUX2EmJnhUM

2014. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:

Egyrészt idézőjelbe értettem hogy nácik" másrészt mint mondtam én is szélsőjobbos vagyok..


Szóval ennyi csak mikor az "ördöggel" vonják párhuzamba lásd milyen hangon tolja de nem ők az egyedüliek na azzal nem tudok azonosulni és A Rammstein setében is sanszos a dolog akkor az elég gáznak tűnik nekem.

2014. febr. 6. 13:02
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazd már újra az utolsó mondatodat, kérdező, mert valamit nagyon elírtál. : D
2014. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
Szélsőséges majom vagy és még értetlenkedsz, hogy hogy lehet szélsőségesen durva metált hallgatni? Bolond vagy.
2014. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%
A Guns n Roses-szal, vagy a Queen-nel pl mi a bajod?
2014. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:

Semmi.


Mondjuk a Queen leértékelődik a frontember homokossága miatt kicsit..

2014. febr. 6. 17:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!