Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy sokan csak...

Miért van az, hogy sokan csak azért hallgatnak David Guettát, mert 'menő'?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 12:10
 1/5 Kerdesemvan válasza:
53%
Honnan gondolod ,hogy csak azért hallgatjuk?
2010. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
miért te jobban nem azokat a zenéket hallgatod amik orba szájba mennek a tv-be,rádióba,bulikba?
2010. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én például nem vagyok ilyen, engem nem érdekel mi menő, mi nem. Én azt hallgatok ami tetszik, tehát David Guetta-t nem szoktam, nekem nem tetszenek a számai.
2010. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát én nem az ilyen vivás meg ilyen zenéket hallgatom, egyedül ami ilyen az a we no speak americano.

és amúgy meg tudom tapasztalatból, hogy sokan csak azért szeretik a guettát mert hogy milyen menő azt hallgatni, csak azt nem tudom, hogy miért.

2010. aug. 11. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak GUettáról van szó, van akinek ez az élete, menőnek lenni, közben csak személyisége nincsen.Van pár szám Guettától amiket szeretek, azokat szoktam is hallgatni, de nem azért mert menő, ezzel biztos sokan így vannak.Az hozzá tartozik hogy ha nem lenne "menő", akkor nem hallottam volna a számot, így nem jöttem volna rá hogy nem is olyan rossz.
2010. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!