Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagy one direction fanok ezt...

Nagy one direction fanok ezt magyarázzátok meg :D még is melegek ki gondolta? (link a leírásban)

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 15. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
43%

2 évet sem adsz a bandának?

2010.07.23. 08:23 a megalakulás dátuma.;)

hoppá.

már több, mint 3 éve a toppon vannak.

és ott is maradnak.;) 

2013. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
igen,a megalakulasuk datuma...de nem azota hiresek...es nem,nincsemek a topon csak az ilyen hulye ri*ancok allitjak ezt,mint ti
2013. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 momsz6 ***** válasza:

Hehe... :DDDD Nem tudom megállni, hogy ne röhögjek. Valóban ez a kép azt sejteti mindenkivel, hogy meleg, de ha a videót néztétek volna meg... Ez csak egy szívatás volt. Én láttam a videót. Nem melegek, de ti fiúk csak kételkedjetek és gyűlöljétek őket, mert az jó. Irigykedni is szabad, mert nem tudjátok elfogadni, hogy a világ tinilányainak 70 százalékát ők ,,csábították,, el. Nem értelek titeket komolyan. Jó hangjuk van, helyesek.

(nem vagyok NAGY 1D fan, csak szimplán meghallgatom őket)

2013. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
62-es vagyok es LANY
2013. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim válasza:
Úristen.. a kérdezővel értek egyet.. ezeket teljes szívemből gyűlölöm. szerelmes voltam egy lányba de visszautasított és tudjátok mivel indokolta? azzal hogy nem hasonlítok Harryre az 1D-ből...OTT a SZEMÉBE mondtam hogy rib.anc... hova süllyedt a világ... ez zene??? a macskám szebben nyávog.. csak egy megoldást látok: sörétes.. 14/f
2014. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
A macskád szebben nyávog?? gratulálok neki biztos menyerte már a brit awards-ot is. Igazából fölösleges erről veszekedni mert úgyse fogjátok fel hogy nem kell csak azért valakit lebuznizni mertjobb nálatok. Majd emlékezzetek erre vissza kb 30 év mulva hogy milyen egy g_ci gondolkodásuak voltatok. na csá.
2016. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
kérdező: "aha eddig mindíg ha valaki le b*zizta öket mindíg agyvérzés közeli állapotban mondtátok hogy nem azok de 2-3 év és azt se fogjátok tudni mi az a vándájreksön :D" hidd el hogy még 40 évesen is emlékezni fogunk rájuk sőt nem csak a rajongók,még 150 év mulva is tudni fogják az emberek hogy kik voltak ők. te meg meghalsz oszt 10 év mulva azt se fogják tudni mibe döglöttél bele. na csá
2016. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!