Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagy one direction fanok ezt...

Nagy one direction fanok ezt magyarázzátok meg :D még is melegek ki gondolta? (link a leírásban)

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 15. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
46%
Ilyenkor bezzeg el vannak tűnve a kis r*.bancok :D
2013. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
48%
Újabb fölösleges információval lettünk gazdagabbak.
2013. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 Nami the Tidecaller ***** válasza:
63%
Teljesen mindegy hogy vannak-e benne melegek,akkor is szar marad.
2013. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
18%
Ezt azért csinálják, mert a rajongók megőrülnek tőle. Kb. annyi jelentősége van, mint amikor a tinilányok leszbi show-t adnak elő a hétvégi buliban.
2013. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
igen az biztos hogy szar de még kategóriát is tévesztettem :D én hülye zenébe raktam
2013. aug. 16. 00:08
 6/67 anonim ***** válasza:
10%
enyire hulyék ti se lehetek,nem lásátok ,hogy a felyukfelet más szinu a folt,ami azt jelenti ,hogy máshonnan vágták ki ezzel is csak arra buzditsátok a directionereket,hogy még jobban szeresék de ha békket hagynátok akkor nem csinálnák,és kedves kérdező csak itt tudod ,meg osztani ahelyet NÉVVEL ismétlem NÉVVEL osztd meg egy rajongoi oldalon
2013. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:

"lássátok"?! o.O Te mikor LÁTTAD utoljára a helyesírási szótárat?

Ajánlom, hogy olvas mert tanulságos..

Ebből most három dologra tippelek:

1. egy kis 12-13 éves lány vagy

2. egy tanulatlan partyk#rva vagy

vagy

3. cigány vagy

2013. aug. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolsó! Milyen folt más színű? Hol?

Megosztanám én névvel is, és gondolom a kérdező is. Akárhol, de egy rajongói oldalra a saját lelki nyugalmam érdekében nem mernék felmenni. Úgy is mindenki tudja, hogy utálom ezeket a nyamvadt rózsaszín b.*uzikat. Facen is közzétettem, ettől ne félj, hogy csak anonim oldalon hirdetjük az igét.

Valaki erre azt mondta, hogy "jaj, ez csak hülyülés...". Aki hobbiból meleg, az igazából is az. Egy normális ember nem smárol egy azonos nemű emberrel "hülyülésből". Legalábbis nekem ehhez nem lenne gusztusom. Teljesen meg vagytok buggyanva. Sok kis hülye tini p*csa oda-vissza van tőlük (én is 14 vagyok, ne nézz valami negyvenes öreglánynak). Kérdem én, hogy miért? A zenéjükért? Az lehetetlen, mert ez nem zene. Playback nyávogás. Ilyet én is tudok... Tudjátok is ti, hogy mi az igazi zene. A kinézetükért? Úgy néznek ki, mint a rajongóik. 11 éves kislányok, talpig rózsaszínben, köldökig kivágott pólóban, mellük nuku. Ők is pontosan így néznek ki. Idézném az egyik "barátnőmet": "férfiasak". Ja, mint egy tisztasági betét. Kb. ennyire férfiasak. Nem értem, hogy lehet a fél világnak ennyire elcseszett ízlése. A helyesírásodról meg ne is beszéljünk.

2013. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
Bocsi, közben írt valaki. A kommentet a hetesnek szántam.
2013. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
1 Na várj cigány nem való ide eltévedtél és országot is tévesztettél 2 Fáj hogy b*ziba vagytok szerelmesek? 3 Hatalmas gyökér vagy ha névvel csinálom mit kezdesz vele? :D és már volt olyan hogy ilyen fogyatékos rajongói oldalra osztottam meg 4 Golyót akarsz? :D
2013. aug. 16. 10:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!