Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagy one direction fanok ezt...

Nagy one direction fanok ezt magyarázzátok meg :D még is melegek ki gondolta? (link a leírásban)

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 15. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
A directionerek úgy beszélnek mintha abból állna az életem hogy interneten járatom az 1d-t. Minden emberről így beszélnek akinek nem jön be ez a kislányoknak való műzene. Gratulálok!
2013. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
67%
na és ez? [link]
2013. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:
ezeknek a direct kuláknak életük az nincsen az élet számukra ismeretlen fogalom meg az egyéniség is....
2013. aug. 19. 00:29
 34/67 anonim ***** válasza:
27%
Nos Kedves kérdező én voltam az aki azt mondta, hogy színészi csók, meg h feladata volt....Nos hogy miben változtatta meg? Abban hogy egy csomó új barátom lett..Nem lettem h*lyébb képzeld :)...De képzeld ha én h*lye vagyok akkor te mi vagy? Itt oltod le milliók kedvencét 1. Így nem csak a bandát sértegeted 2. Megsértesz egy milliom embert... Ha nem érdekelnek akkor ne foglalkozzál már velük! Ha szembetalálkoznék veled akkor se mondanám rád, hogy meleg vagy..... És hagyjátok abba ezt a "Leb*zizok mindenkit had szenvedjenek emiatt"-ot ... Tudod sok embert fél re lehet ismerni és lehet hogy ezzel úgy megbántod, hogy öngyilkos lesz.. Hagyja minden utálkozó abba...ne törődjön ezzel a bandával, ha nem szeretik.. A directionerek se b*zizzák a ti kedvenceiteket...Hagyjátok ezt abba!
2013. aug. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
100%

De mi az hogy "directionerek"?! Az nem elég hogy rajongók?! Mi a fenének kell külön név is b+?

Engem az idegesít hogy különbnek érzik magukat...

2013. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
öngyilkos lessz? :D bevállalom aki hülye haljon meg de már a tini r*banc rajongó jobban idegesítenek szerintem mindenkit mint a buzdájreksön annyi fogalmuk nincs a zenéröl mint a 2 hetes éti csigának. Mi az hogy színészi csók? te hülye vagy? színészkedésböl b*zi? neked kimosták az agyad 13 évesen. És azért nem b*ziznál le az utcán mert utánna az árokba kötnél ki.
2013. aug. 19. 11:44
 37/67 anonim ***** válasza:
100%
Az a frankó, hogy ha rákeresel google-ben két bandatag nevére, elsőre az jön ki, hogy X and Y kissing. Mondjuk Harry and Zayn kissing. Szerintem ez az egész banda úgy gáz, ahogy van.
2013. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
87%

Titeket amúgy miért érdekel,ha annyira szarnak gondoljátok?Szerintem most sok rajongó véleménye változott meg egy gyakoris kérdés miatt:D A csókról:

Figyelemfelkeltés.Nem tudom,tudtok e ilyen "kulisszatitkokat" a sztárságról,de csak gondoljátok el milyen...Mindenki arra késztet titeket,hogy csak a pénz,hírnév,mikor te csak azt akartad csinálni,amit szeretsz...Vannak bandák,emberek akik nem akarnak változni,de nem tudnak mást csinálni.A körülöttük lévő emberek hozzák ki ezt belőlük,és látjátok?Ti is felfigyeltetek rá.Ha nem csókolta volna meg,valószínűleg ti ugyanúgy leszarnátok,mint a többi interjút,így viszont van aki csak azért is megnézi...Pontosan ez a céljuk.Ha ezt úgy vesszük,most ők röhögnek a markukban,hogy ti is "bevettétek".Ennek a shownak ez csak több nézettség,hírnév,pénz.Csak teljesen tönkre teszik az embereket,nem akarok példákat hozni,de jó pár embert már a halálba vitt a nagy "sztárság".Nyilván ettől se fog megváltozni a véleményetek,csak gondoltam jobb,ha mások szemszögét is meghallgatjátok,bár szerintem ez a kérdés nem ezért lett kiírva...

2013. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
62%
Igen "valószínű" belöknél az árokba te kis nyomoronc :P Elég! Nos a directioner azt jelenti, hogy a one direction rajongói És képzeljétek nem érezzük különbnek magunkat! És sok másik előadónak, énekesnek nevezik el a rajongóit a névből eredően. És Kedves kérdező! Nem vagyok olyan fa*sz mint egyesek. Hogy ítélkezzek mások felett .. Esküszöm..-.-" Te is inkább a helyett , hogy embereket sértegetsz tedd magad hasznossá! Maradj a seggeden és ne bu*zizd le őket! És nem mosták ki az agyam :) de a tiédet még kimosni se lehet mert nincs is! :D Köszöntem Kedves kérdező ! Ja és volt már rá példa, hogy felkötötte magát egy srác mert lebu*zizták, !pedig! barátnője volt..És annyit csesztették míg végül..ebbe menekült! De gondolj csak bele menji bátorság kell egy ravasz meghúzásához, egy lendület hez, egy vágáshoz hogy örökre búcsút vegyél a világtól, azoktól akiket szeretsz! Gondold csak végig! Na csá!
2013. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:
ti már betegek vagytok komolyan kb már 6X hallottam ugyan ezt hogy valami fogyatékos felkötötte magát stb mert leb*zizták a vándájreksönt és ez neki rosszul eset annyira hogy öngyilkos lett ez már betegség és konkrétan szó szerint gyülölöm annak a f*snak a rajongóit kb az összes álomvilágban él. 3 éven belül sehol nem lessz ez a sz*r de ezt lehet magyarázni egy 13.éves fogyatékos kisgyereknek mert beleesett egy b*ziba akit a tv-be látott.
2013. aug. 19. 22:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!