Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagy one direction fanok ezt...

Nagy one direction fanok ezt magyarázzátok meg :D még is melegek ki gondolta? (link a leírásban)

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 15. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
74%

Még azt hozzátenném, hogy a directionerek inkább azon akadnak ki, hogy egyesek tényként állítják a fiúk melegségét.

Nem tudhatjátok biztosan, hogy a pöpöst szeretik-e, vagy a nunit...

Szóval ha akarjátok, nyugodtan mondhatjátok, hogy "Szerintem nagy valószínűséggel melegek", de amíg maguk a srácok ki nem mondják, addig ne kezeljétek tényként.

És még az zavarja őket/zavar minket, hogy MINDHOL ott vagytok, és kritizáltok.

Nem találok egy olyan 1D-s kérdést a gyakorin, ahol valaki nem sértegeti a fanokat.

Próbáljuk mi figyelmen kívül hagyni, de nagyon nehéz.


Csak nézd meg ezeket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__4734107-haza..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__4707139-one-..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__46..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__46..


Szerinted ez normális? :D

Mert szerintem nem. Megértem én a véleményeteket, de ezek az esetek olyanok, mint amikor 2 lány beszélget az utcán a bandáról, erre valaki oda megy melléjük, és elkezdi sértegetni a fiúkat/őket.

2013. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
63%
Hatalmas nagy respest a 49-51. válaszolónak! Végre egy értelmes ember a sok közül, teljesen igazad van. Kérdező, neked meg nemtudom hogy miért kell pattogni meg sértegetni mindenkit. Amúgy ha már annyira érdekel a dolog és nem néztél utánna egy színpadi, színészi csók volt. Mindenkinek más a zenei ízlése, miért nem lehet felfogni? Á, de nem akarok megint elkezdeni veszekedni, inkább keresd meg a gyógyszered.
2013. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%
végre 49-51 normális válasz. megírtad a lényeget, és ne törődj az utálkozókkal, látod még vissza sem írnak, tudják hogy igazad van.
2013. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
51%
jajj fiatal még, sok dolgot ki kell próbálnia míg rájön, hogy mi való neki...ezt a csókra és a ''directionerekre'' is értettem.
2013. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
82%

legelső válaszoló: "ilyenkor bezzeg el vannak tűnve a kis r*bancok"

ilyenkor bezzeg TI vagytok eltűnve amikor tudjátok hogy most nekünk van igazunk.

2013. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
50%
héjj ezt a cikket én írtam a starityn!! :DD na mindegy is a lényeg, hogy csak egy színpadi csók volt (tehát a szája felett) plusz amikor Johhny Depp csinálta ugyanezt őt valahogy senki sem titulálta melegnek...
2013. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
Johhny Deep már ezerszer "bebízonyította" hogy nem meleg.
2013. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim válasza:
100%
Ez a jelenet egy interjúban volt, és egy fogadás miatt történt. Amúgy ha jobban megnézed Harry a csáveszka szája fölé/orra alá puszil.:) Viszont lenne egy kérdésem. Miért jó az nektek ha olyan embert fikáztok folyamatosan akit nem is ismertek? Oké, mindenkinek lehet véleménye, senkinek nem muszáj szeretnie a srácokat hiszen mindenkinek más a zenei ízlése/pasi ideálja.. Csak ezzel az utálkozással nagyon sok embert bántotok és nagyon sok embernek rosszul esik.. (Megjegyzem még, hogy az igazi Directionereket az se zavarná ha melegek lennének.)
2013. aug. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:

Sok hulye liba egy helyen...ide mar nem eleg par golyo,most mar vadaszt kellene hivni:D.

En is utalom a 1d-t,mar a konyokomon jonnek ki de azert ne mondjatok azt h a 12-13 ev koruli lanyok mind ezt hallgatjak.En 12 eves lany vagyok es 3 eves korom ota Iron Maiden-t hallgatok meg ACDC-t...

Es milyen szo az hogy utalkodok?Valami uj faj?Mert szerintem mi vagyunk a normalis emberek.Mi,az ,,utalkodok".En meg 2 evet sem adok a 1d-nek.Es nem igaz h meg akkor is szeretni fogjatok oket...Az fog neknek tetszeni ami epp az aktualis divat.Ha akkor mindenki az eneklo majmokat fogja szeretni(mondjuk ez szinte olyan mint az 1d,csak a majmoknak tobb eszuk van)akkor nektek az lesz a ,,cukker"Kulomben is,egy fenykepnel nincs jobb bizonyitek.Ez olyan mintha lefenykepeznenk micimackot mikozben tomi magaba a mezet es utana a sok kis het eves azt mondana meg a kep lattan is h micimacko ki nem allhatja a mezet(jobb pelda nem jutott eszembe)

2013. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
Ja es ha nem zavarna az igazi 1d-seket ha melegek lennenek akor miert allitjak annyira hogy nem azok?akkor ok most csak hamisitvanyok?kulomben is mar szanalmas ez a sok probalkozas h megvedjetek oket...ja es bocs ha megsertjuk a torekeny kis lelketeket,menjetek gyorsan a rozsaszin szobatokba es sirjatok ki magatokat a szivecskes plussmacitokkal a kezetekben...az bezzeg nem erdekel titeket h a rockereket mennyit bantjak...elozo voltam
2013. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!