Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagy one direction fanok ezt...

Nagy one direction fanok ezt magyarázzátok meg :D még is melegek ki gondolta? (link a leírásban)

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 15. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
58%

kérdező nagyon rossz indulatú vagy, én nem akarlak megbántani, de szörnyen viselkedsz. és még mások is. nem tartjátok tiszteletben azt amit a másik szeret.

miért nem tudod kulturáltan kifejezni magad, trágár szavak nélkül?

te is beteg vagy már ne haragudj, de normális ember nem csinál ilyet mint te hogy ennyire pattogsz, mittudomén mi a francon.

2013. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:
zavar? ne nézz oda
2013. aug. 21. 09:23
 43/67 anonim ***** válasza:
67%
téged pedig a 1D zavar? ne nézz oda.
2013. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:
de oda nem lehet nem nézni mert a média sajnos mindenhol beletolja az arcunkba :/
2013. aug. 21. 09:34
 45/67 anonim ***** válasza:
hazudsz, de lehet nem oda nézni.
2013. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:

Kedves Tisztelt, tökéletes, kérdező!

ez csak egy fiúbanda akikért rajonganak a tinilányok, mit kell ezt túlreagálni?

miért baj ha szereti valaki? ha utálod 1D-t akkor ne nézz 1D-s kérdéseket, ne figyelj rájuk, ne törődj velük, ne írj róluk! nem nehéz!

2013. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:

amúgy 41-es vagyok, igen zavar!!!

ha téged zavar 1D akkor te se nézz oda! :P ennyi

2013. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy,de ilyen viselkedés mellett sokkal fogyatékosabbnak tűnsz,mint azok a 13 évesek.
2013. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
91%

Itt sokan kifejtették a véleményüket.

[link]


De linkelem az enyémet külön.


Számomra nem ez az első eset, hogy ilyesmit látok... Pl. Colin Farrell, Dustin Hoffman, Jason Bateman, John Travolta, Johnny Depp, Charlie Sheen, Ryan Gosling, Ben Affleck is csókolt már meg pasat. Filmbeli férfi-férfival csókokról meg nem is beszélek.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ettől valaki nem lesz meleg!

Őszintén? Lehet, hogy meleg. Lehet, hogy nem.

Nem lehet tudni. De végülis az ő dolga.


Milyen érdekes, hogyha nők csókolóznak egymással, azzal nincs semmi gond. (Sandra Bullock, Ellen Page, Madonna, Drew Barrymore, Christina Aqulaire, Britney Spears).

Will Smith nyugodtan szájoncsókolhatja a tinifiát, az aranyos.

Angelina -az angyal- Jolie pedig még a saját fiútestvérét is megcsókolta. Többször is.


Számomra inkább az jön le ebből, hogy igenis heteroszexuális.

Mindenesetre engem nem sokkolt le, nem olyan nagy dolog ez. :D


Ennyi.

Szerintem röhejes, hogy ez foglalkoztat egyeseket.

Egy directionertől oké, hogy kiakad, és foglalkoztatja a téma... De istenkém, kit érdekel, hogy ki meleg és ki nem a sztárvilágban?

A normális directionerek nem tagadják, hogy megeshet a melegség kérdése.

De őszintén? Szerintem bárki lehet meleg a világban, olyan férfi is, aki izmos, férfias és sosem érne másik férfihoz.

15/l

2013. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó vagyok.

Sajnos végigolvastam az összes választ.


Kérdező!

Tudod mi zavar minket, directionereket? A magadfajták...

ELISMEREM, hogy a fanok fele idióta kis pi*csa.

Már bocsánat. Valóban. Mániákusan rajonganak a fiúkért, utálják a barátnőiket, álomvilágban élnek és mindig megvédik őket.

Csak tudod, ott a rajongótábor másik, normális fele.

Mi ugyanúgy megvetjük ezeket az idióta rajongókat, mint ti.

Ne hidd, hogy a directionerek mind egyformák.

Nagyon különböző emberek, akiket összeköt egy banda.


Tudod milyen érzés az, hogy folyton azt olvasom:

"Dögöljön meg az összes ro*hadt ku*rva tinipi*csa, aki szereti a vandárjeksönt."

"Le kéne lőni mindet"

"Iszonyatosan hülyék mind"

Tudod te, hogy mennyi ember kívánja általánosítás miatt a halálomat?! És szerinted ezt annyira könnyű elfogadni?

És hidd el, nem vagyok hülyébb, mint te, éppen ezért rossz, amikor az ilyenek néznek le engem.

Nagyon jó tanuló vagyok. Koromhoz képest művelt is vagyok. Jó ember vagyok (nem bántok másokat, segítek azoknak, akiket szeretek, nem vagy irigy, nem vagyok beképzelt, blablabla...) Szerintem jól gondolkozok a világgal kapcsolatban.

És értek a zenéhez is. (Tudom, hogy ez egoistán hangzott, de valljuk be: minden ember tisztában van a jtulajdonságaival és az adottságaival, csak sokan szerénykednek)

Ennek ellenére szeretem a One Direction-t, még

ha tényleg lehetne őket bőven kritizálni.

A zenéjük valakinek idegesítő lehet, elhiszem. Nincs ezzel gond. Én sem szeretek sok zenét.

Nem foglalkozok vele, hallgatom azt, ami tetszik, kész.


Kibírhatatlanul idegesítő, hogy mindenki, aki utálja a bandát, az magát sokkal értelmesebbnek tartja, és a rajongókat egytől-egyig lealacsonyítja.

Nézzél már magadra: Miben különbözöl egy sikoltozós rajongótól? Őszintén!

Csak abban, hogy a rajongók általában nem szórakoznak azzal, hogy mindenkit bántsanak, aki nem szereti a bandát. És elfogadják ha valakinek másmilyen az ízlése. És tudnak olyat szeretni, amit most divat utálni (na ez a nehéz dolog).

Ennyi.

Hihetetlenül rosszindulatú vagy.


A directionereknek nincs életük?

Ez valami vicc? Pont te beszélsz?

A directionerek szeretik a bandát, ezért nézik a videójukat, hallgatják a zenéjüket, olvassák a velük kapcsolatos cikkeket, jól érzik magukat és ezzel nem bántanak senkit.

A haterek utálják a bandát, ezért nézik a videójukat, hallgatják a zenéjüket, olvassák a velük kapcsolatos cikkeket, idegeskednek miattuk és utána milliókat sértegetnek.

Gondolkozz el ezen egy kicsit!


Mindenkinek joga van azt szeretni, amit akar, ezért senkit sem lehet leszólni!

A banda nem népszerűsíti a drogokat, a szexet, a lázadást.

Csak szórakoznak, viccelődnek. Nagyon is jófiúk.

De úgy tűnik egyeseknek már ez is baj.


Szóval igazából a személyiségükkel nincs gond.


"A megjelenésük bu*zis..." Lehet, de ennyi alapján nem lehet senkit sem megítélni. Sok olyan ismerősöm van, aki nem átlagos külsejű, mégsem kevesebbek a tömegnél.

Ha nektek ennyi pénzetek lenne, ti sem vennétek kínai ruhát.

A drága ruhák meg legtöbbször divatosak, ami az átlag embernek már furcsa/buz*is.

+ Őket szinte felöltöztetik. A hajukat is megcsinálják.

És rengeteg ember foglalkozik a megjelenésükkel.


A zene meg, ahogy már írtam, ízlés kérdése.

Persze sok olyan ember van, aki csak olyan számokat hallgat, amik minőségiek, egyediek, művésziek, tökéletesen összerakottak, iszonyatosan nagy tehetségre épültek és esetleg pluszba még világmegváltó is a szövegük.

De sok ember nem befolyásolható. Meghallgat egy számot, és ha élvezte, akkor azt szereti. Nem foglalkozik mással.

Egyszerűen undorító dolog azért támadni valakit, mert az élvezetet nyer egy zenéből.


Ezek után megkérdezem: Miért utálod annyira a bandát + minden rajondót?

Nekem az, hogy valaki számomra irritáló dalokat dob piacra és úgy öltözködik, ami nekem nem tetszik, nem indok az utálatra.

Utálom azt, aki bánt/bántott vagy durván sértegetett engem vagy a szeretteimet.

Illetve azt utálom, aki rossz dolgokat terjeszt (agresszió, gyilkolás, pedofília)

És ennyi. Ezen kívül persze rengeteg olyan van, amit/akit nem kedvelek. De ez nem olyan elvetemült utálat, mint a tiétek. Ráadásul én ha nem kedvelek egy dolgot/személyt, akkor nem foglalkozok vele.


Órákig rizsázhatnék még, de a tipikus, őrült haterek úgysem értik meg, amit mondani szeretnék, vagy ha meg is értik, nem bírják elismerni a benne rejlő igazságot.



~ Valaki írta, hogy "Hallgass rockot, az kihoz a depiből"

Hát én egészen kisbaba korom óta rockra lettem nevelve (És nem Fall Out Boy. És még csak nem is csak a Metallica-t, az AC/DC-t, a Nirvana-t és a Guns n' Roses-t ismerem. Mert ezeket ismerni tényleg nem nagy dolog)

Viszont egészen 13-14 éves koromig iszonyatosan rossz életem volt.

Depis voltam, negatív gondolkozású, kritikus. Emlékszem, én is leszóltam mindent, ami nekem nem tetszett. Szinte abból állt az életem, hogy mindent kritizáltam.

Ráadásul egy csomó embert megítéltem látásból, vagy az ízlése alapján.

Aztán 13 éves koromban jött az anime (amit addig egyébként hülyeségnek tartottam, és az összes otakut betegnek minősítettem)... Az anime és a manga miatt sokkal vidámabb lettem, elkezdtem rájönni, hogy ki is vagyok valójában.

Aztán jött a One Direction.

Eleinte "titokban" hallgattam, mert szégyelltem.

Sőt, legelőször azt mondtam, hogy nem tetszik, és még kritizáltam is. De hiába mondtam ezt, miközben szórakoztatott... Egy idő után kimondtam, hogy szeretem, és azóta nagyszerű életem van.

Mert nem keresem mindenben az értelmet, a művészetet. Ki merem mondani, hogy mit szeretek, és, hogy mit gondolok.

Nem ítélem meg az embereket úgy, mint anno.


1-2 év alatt hatalmasat változtam.

A régi énemet gondolom szerették volna az 1D haterek, meg a nagy rockerek, kritikusok...

De higgyétek el, nem lettem hülyébb azóta. Ma is tudnék olyan lenni, csak nem akarok. De akkor ezzel az erővel, ha elkezdek úgy viselkedni, akkor rögtön egy nagyon értelmes, különleges lány leszek? Aztán visszatérek az 1D-re és rögtön butává válok?

Amúgy is, mi a baj a butákkal? Vannak buta barátaim, akik egyértelműen nem tudnak úgy gondolkozni, és nem bírnak felfogni egyes dolgokat.

De ettől függetlenül sokan nagyon jó emberek. Kedvesek, jószívűek.

Te egy rosszindulatú ember vagy, de úgy teszel, mintha ez nem lenne gond, mintha csak az ész számítana...


Egyébként meg az animékből/mangákból és a One Direction interjúkból/zeneszövegekből tanultam meg nagyjából angolul. Szóval ha így vesszük, még okosabb is lettem.


~Valaki linkelte ezt a képet:

[link]

Ez photoshop, ha valaki nem jönne rá egyből...

De egyébként meg, ha csókolóznak, hát csókolózzanak.

Ha melegek, hát legyenek...

Én teljes mértékben heteroszexuális vagyok, de semmi bajom a melegekkel. Nem téged akarnak seg*gbekúrni, nem értem a nagy lázadást ellene.



Szóval most már tényleg végeztem.

Ha valaki leszólna, mert egy életregényt írtam, akkor ne tegye, felesleges... Azért írtam mert már unom ezt az egészet, és remélem, hogy egy picit meg tudom védeni magamat a sok utálkozás elől. 15/l

2013. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!