Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt mos komolyan gondolta az 1D?!

Ezt mos komolyan gondolta az 1D?!

Figyelt kérdés

Nah, szóval erről a klipről lenne szó: http://www.youtube.com/watch?v=o_v9MY_FMcw

Ezt már megint kitől koppintották? Mert ez a banda csak ahhoz ért, de nagyon! Kb. 2 percet kellett várni, míg elkezdődik az átlagosnál sokkalta rosszabb daluk :D A klip szinte semmiről sem szól, ahogy nekem lejött, illeszkedik a dalszöveghez, mert az sem szól különösen semmiről. Nem tudom, hogy másnak hogy jött le ez a klip, de nekem nagyon perveznek tünt, főleg az irodai csaj viselkedése (aki ugyebár Zayn Malik nőnek sminkelve). A táncuk is átlagon aluli, szinte minden klipjükben a kezükkel eljátsszák a hullámzást, majd ugrálnak egyet jobbra, egyet balra aztán kész is a klip, amit eddig kb. 36 842 790 -an néztek meg. Nem tudom, hogy honnét van ennyi rajongójuk, de azok süket-vakok. Azért van itt valami jó is: 52 058 embernek nem tetszik COOL!!! :D

Ti, ha megnéztétek, mit gondoltok a klipről és egyébként erről a dalról? Ezt is úgy koppintották? Találkoztatok már hasonlóval? Írjátok meg lécci!! :DDDDD



2013. júl. 28. 14:49
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

'Sokat dolgoztak rajta' ?!?!

Az tényleg soknak számít, ha a dalszövegírók megírták helyettük, nekik csak fel kellett énekelniük, ott feljavították a hangjukat, hogy playback-re is jó legyen és kész....

Ebből lett megint egy majdnem világsikerű daluk...

2013. szept. 7. 08:30
 52/54 anonim ***** válasza:
MINDEN énekesnél és bandánál így van, szóval miért vagy ezen fennakadva, kedves kérdező? :D
2013. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:

Minden énekesnél és bandánál így van...

Szerintem épp, hogy nem. Vegyük pl. alapul a Big Time Rush-t (azért épp őket, mert ő róluk 100%-osan tudom, hogy a dalaikat ők szokták írni): Ami eddig kijött daluk azoknak a nagy részét saját maguk írták. Ezért is jött ki néha később egy-egy dal vagy album, mert sokat dolgoztak a dalaikon, hogy ne átlagos dalok legyenek azok, hanem legyen bennük valami plussz is...

2013. szept. 11. 14:37
 54/54 anonim válasza:
Lehet, hogy a BTR minden számukat maguk írják, de az 1D-nek is vannak saját dalaik. A novemberben megjelenő albumukra szinte az összeset ők írták. És amúgy is maximum a videóhoz adják be a playbacket, ugyanis koncerteken nem használják. Mondhatod, hogy "márpedig de", viszont egy csomószor megváltoztatják fellépéseken a dalszöveget valami humorosra :). És bár hatalmas rajongójuk vagyok, hallottam már tőlük rossz fellépést. Igen, tényleg nem tetszett a hangjuk az egyik múltkori díjátadón, nem is tudom melyik volt, annyira jelölték őket. Azt hiszem ennyi.
2013. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!