Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt mos komolyan gondolta az 1D?!

Ezt mos komolyan gondolta az 1D?!

Figyelt kérdés

Nah, szóval erről a klipről lenne szó: http://www.youtube.com/watch?v=o_v9MY_FMcw

Ezt már megint kitől koppintották? Mert ez a banda csak ahhoz ért, de nagyon! Kb. 2 percet kellett várni, míg elkezdődik az átlagosnál sokkalta rosszabb daluk :D A klip szinte semmiről sem szól, ahogy nekem lejött, illeszkedik a dalszöveghez, mert az sem szól különösen semmiről. Nem tudom, hogy másnak hogy jött le ez a klip, de nekem nagyon perveznek tünt, főleg az irodai csaj viselkedése (aki ugyebár Zayn Malik nőnek sminkelve). A táncuk is átlagon aluli, szinte minden klipjükben a kezükkel eljátsszák a hullámzást, majd ugrálnak egyet jobbra, egyet balra aztán kész is a klip, amit eddig kb. 36 842 790 -an néztek meg. Nem tudom, hogy honnét van ennyi rajongójuk, de azok süket-vakok. Azért van itt valami jó is: 52 058 embernek nem tetszik COOL!!! :D

Ti, ha megnéztétek, mit gondoltok a klipről és egyébként erről a dalról? Ezt is úgy koppintották? Találkoztatok már hasonlóval? Írjátok meg lécci!! :DDDDD



2013. júl. 28. 14:49
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
100%

A 18-as vagyok, még mindig, és üzenném a 17-esnek, hogy nem azzal van problémánk, hogy fiú létedre nem bírsz egy fiúbandát, hanem azzal, hogy vannak olyan állatok, akik kifejezetten azért utálják őket, mert helyesek, gazdagok, sikeresek, sokan szeretik őket és még hangjuk is van. Persze az ilyen utálkozók ezt maguknak sem vallanák be soha. Azt mondják, hogy "1D? Höhö! B*ziiiiiiik. Oszt sajtostészta." Az ő viselkedésük ezen a szinten található. Láttátok Leeroyt a klipben? Na őt mondhatjátok melegnek! Nem Liamet! Leeroyt!

Amúgy én talán még furcsán is néznék egy olyan fiúra aki 1D-t dúdolgat. Az öcsémnek is megmondtam, hogy ezt nyilvánosan ne csinálja. Mert ugye a dalaik nem rosszak, csak elsősorban nem a fiú hallgatóságnak íródtak, de senki ne értse félre, AZ Ő FÉRFI HANGUKRA ÍRTÁK. Én tuti nem tudnám elénekelni normálisan, mert túl mély nekem. És én MOST végeztem!

2013. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim válasza:
Még mindig a 18-as vagyok, de most a tizenhármasnak üzenem, hogy júliusban volt a banda 3. évfordulója (23-án). A turné még tart, a filmjük brit premiere augusztusban lesz, az új album készül és már a következő turnét tervezik. Tényleg csak 3 évet jósolsz nekik?
2013. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy ez a banda 6 évnél nem fog tovább működni mert lehet, hogy a mostani generáció szeretni, de már nem biztos, hogy 3 éve múlva még mindig annyira népszerű lesz az új generáció körében és még azzal is számolj, hogy új fiú bandák is meg fognak jelenni, plusz nem lehet tudni, hogy nem kapnak össze valamin a tagok és szét mennek.
2013. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

Már elég unalmas, hogy, ha valaki feltesz egy kérdést, hozzáteszem az 1D-ről, akkor megjelenik az összes One Direction hittérítő és osztja feleslegesen az észt. Nah, én erre nem vagyok kíváncsi és én miattam a 'nagy fanok' írhatnak nekem ide oldalakat, vagy akár pár szót nem fogom elolvasni, hidegen hagy a rajongói véleményük :D Őszintén megmondom a kérdésemre eddig beérkező válaszok közül is csak 2-3-at olvastam el, amit érdekesnek vagy éppen felháborítónak tartottam, mert megismétlem NEM VAGYOK KÍVÁNCSI A DIRECTIONEREK SEMMITSZÓLÓ VÉLEMÉNYÉRE!!! Legelőször a 15-ös ["De béna vagy.... írtad, hogy megnézted ezt, azt, meg azt a klipjüket is és utána, hogy kíváncsi voltál erre a klipjükre is. Szerintem szereted őket, csak nem vallod be senkinek."] és a 20-as ["Ahoz képest hogy nem szereted az összes klipjüket megnézted amiket leírtál."]hozzászólóhoz szólók: 1) Tiszta szívből gyűlölöm az 1D, és csak azért néztem meg, ezt a klipjüket, ahogy a többit, mert (ahogyan már említettem) Twitteren követem néhány osztálytársamat, akik nagy 1D fanatikusok és azok tweetelték ki állandóan a klipjeiket, és kb. a 30-40. ilyen tweetjük után már érdekelt (nem azért mert bírom őket), hogy mi lehet az, amit ennyire tweetelgetnek ki 2) Nem vagyok béna, maximum te, mert nem tudsz olvasni, nem tudod felfogni, megérteni, amit írok, mert, nos, ilyenek az 1D rajongók, ha már 3 szónál több van egy mondatban, akkor azt már nem értik meg. Szóval én ezeket írtam: " A táncuk is átlagon aluli, szinte minden klipjükben a kezükkel eljátsszák a hullámzást, majd ugrálnak egyet jobbra, egyet balra aztán kész is a klip,...", "A kezükkel amit csináltak azt már harmadszorra látom klipben, de lehet, hogy más klipjükben is megcsinálták már: 1. a Live While we're young című klipben, 2. a Kiss you című klipben, 3. ebben a klipben a Best song ever címűben. Amúgy youtube.om-on ahány táncos videót megnézek róluk mindben a kezükkel csinálnak valamit és állnak,..." -amelyik klipeket véletlenül láttam azok alapján írtam. Másodszor a 16-os kommentelőhöz írok, mert amit ő írt ["Most ide mind 1D- gyűlölök írnak"] annak épp az ellentettje van itt :D Eddig 1 vagy 2 hozzászólást tulajdonítottam '1D gyűlölőnek', természetesen a sajátjaimon kívül :)))) Azért az is érdekes, ahogy már említettem egy régebbi hozzászólásomban, hogy az 1D fanok minden kérdés alá oldalakat írnak, amik nem szólnak semmiről, csak arról hogy így az 1D - úgy az 1D. Még1 érdekesség, az hogy a Directionerek nem konkrétan egy bandát utálnak, hanem az összeset, ami versenyképes velük + még ezeknek a bandáknak a zenéje is 100-szorta jobb, mint a One Direction-é. Itt most oléyan bandákra gondolok, mint a The Wanted (akiket azért utálnak, mert szerintük másolják az 1D, amikor már a The Wanted 2009 elején banda volt, míg a One Direction jóval később, talán 1-2 évvel), a Big Time Rush (ezt a bandát pedig azért 'gyűlölik', mert egyaránt sikeresek mind a filmiparban, mint pedig a zenében) vagy épp a Marron 5-t. Kérlek olvassátok el ezt a kijelentést, amit egy volt Directioner tett, miután rájött milyen banda is az 1D: "Iszonyatosan nagy fan voltam, már az X-Factor óta. Viszont egy olyan másfél éve megváltoztak, drasztikusan. Louis a világ legelviselhetetlenebb és arrogánsabb embere lett, de mivel cuki, ezért ez senkit sem érdekel. Egyébként nem arról van szó, hogy nem szeretem őket. De, szeretem. Meg van mindkét albumuk, szoktam a zenéjüket hallgatni, nem is keveset. Tudok minden kis szart róluk, mert mint mondtam, eléggé korán kezdtem a fanoskodást.

A másik dolog ami miatt elkezdtem elhagyni a fandomot, azok a "twitteres/facebookos directionerek". Még egy ilyen gonosz és rosszat akaró fandom nincs. Nemrég meghalt Cory Monteith (a Glee színésze volt) elkezdtek TRENDLENI, hogy "TheWantedShouldHaveDied". Most ha ez nem szánalmas és gyerekes, akkor mi? A "barátnőkkel" se túl kedvesek. (Larry shipper vagyok, szögezzük ezt le) Eleanort a fél fandom utálja. Bocs, háromnegyed. A másik negyed pedig istennőnek tekinti őt, miközben szó szerint semmit se csinál. Átlagos lány egy híres pasival, ennyi. Senkinek se kéne utálnia, se istenítenie. A nővérem mutatta meg a TW-t anno, azzal, hogy "mennyire másolják a One Direction". Ja, persze. Tényleg. Minden fiúbanda őket másolja. Ők a number one fiúbanda. Akárki akármit csinál, másolja őket. Göndör haj? MÁSOLOD. Nem vagy 100% brit/ír? MÁSOLOD. Hasonlít a neved? MÁSOLOD." (akit érdekel, hogy nem-e magamtól találtam ki ezeket, az itt olvashatja el a teljes szöveget: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__36.. 21. komment-kérdező) Nah, ennyit erről :D Mellesleg, egyik lány osztálytársam is nagy 1D fan, de a normálisabb-ból, figyelemmel van ránk, hogy nem szeretjük az 1D-t és nem csinálja azt, mint amit egyes fandomok, itt, a HITTÉRÍTÉST!!

2013. júl. 31. 17:30
 25/54 A kérdező kommentje:
Közben, amíg írtam érkezett egy nagyon is érdekes komment, a 23-as. Nagyon is egyetértek veled, ez így igaz!!! Lehet, hogy nem kell ahhoz 6 év, elég lesz már talán 3 is. A Badstreet boys is világsikerű banda volt, ők voltak a Number one több évig, aztán most mi van velük, külön utakon járnak. A bandában jól megszedték magukat pénzel, aztán, amikor már elég volt a pénz fel is oszlottak, hogy már ne kelljen elviselniük egymás társaságát :D Remélem az 1D-vel is ez lesz :DDDD
2013. júl. 31. 17:35
 26/54 anonim ***** válasza:
Hát igen, nekem is vannak, olyan barátnőim, akik 1D fanok voltak, de már annyira nem szeretik őket, mert teljesen megváltoztak. (Mellesleg én vagyok az a válaszoló, aki 6 évet adott ennek a bandának.)
2013. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
És még valami, ha valamelyik rajongó vitázni akar, találjon már ki új érvet és ne kezdje el azt ismételgetni, hogy biztos irigy vagy, neked hogy esne ha szidnánk a kedvencedet and so on.
2013. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
Az én véleményem lényegtelen a bandával kapcsolatban, de abban is biztos vagyok ha nem lennének helyesek nem lennének ennyire népszerűek sem!
2013. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim válasza:

Én a 18, 21 és 22 számú kommentelő vagyok.

A TW-t csak a directionerek töredéke utalja azért mert "másolnak". Én nem hiszem, hogy másolnák őket, de azt tudom miket művelnek a twitteren. Na az a durva. És én személy szerint egyik fiúbandával sem állok hadilábon. A BTR-ből speciel Logan a kedvencem. Nem vagyok rusher, de ettől meg nem ítélem el őket, mert alig tudok róluk valamit. Ha vannak olyan hülye directionerek, akik konkurenciaként tekintenek rájuk, akkor kevesen vannak.

2013. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ! Itt van még 1 dolog,hogy ezek,csak lopni tudnak :

http://www.youtube.com/watch?v=mFerLNdpwO4


VS


http://www.youtube.com/watch?v=36mCEZzzQ3o

2013. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!