Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt mos komolyan gondolta az 1D?!

Ezt mos komolyan gondolta az 1D?!

Figyelt kérdés

Nah, szóval erről a klipről lenne szó: http://www.youtube.com/watch?v=o_v9MY_FMcw

Ezt már megint kitől koppintották? Mert ez a banda csak ahhoz ért, de nagyon! Kb. 2 percet kellett várni, míg elkezdődik az átlagosnál sokkalta rosszabb daluk :D A klip szinte semmiről sem szól, ahogy nekem lejött, illeszkedik a dalszöveghez, mert az sem szól különösen semmiről. Nem tudom, hogy másnak hogy jött le ez a klip, de nekem nagyon perveznek tünt, főleg az irodai csaj viselkedése (aki ugyebár Zayn Malik nőnek sminkelve). A táncuk is átlagon aluli, szinte minden klipjükben a kezükkel eljátsszák a hullámzást, majd ugrálnak egyet jobbra, egyet balra aztán kész is a klip, amit eddig kb. 36 842 790 -an néztek meg. Nem tudom, hogy honnét van ennyi rajongójuk, de azok süket-vakok. Azért van itt valami jó is: 52 058 embernek nem tetszik COOL!!! :D

Ti, ha megnéztétek, mit gondoltok a klipről és egyébként erről a dalról? Ezt is úgy koppintották? Találkoztatok már hasonlóval? Írjátok meg lécci!! :DDDDD



2013. júl. 28. 14:49
1 2 3 4 5 6
 11/54 nikiofficial97 ***** válasza:
96%
Nem koppintották,a filmjükhöz(this is us)csinálták,ez lesz a betétdala.Nem fogok itt neked írni,hogyha nem tetszik minek nézed,hallgatod meg,azt csinálsz amit akarsz,mindenkinek megvan a saját véleménye.A videó koncepciója pedig az,hogy híresek,de semmilyen emberkének nem engedik hogy megváltoztassa őket(például az elején mikor mutatja neki Leeroy a táncmozdulatokat).Ezt szimbolizálja a táncmozdulat is,mivel ők azt vallják magukról,hogy nem tudnak táncolni,ezért nem fognak betanulni egy koreográfiát,vagy egy hipp-hopp számot.Ezek a saját mozdulataik,és ha szereted őket,akkor így kell őket szeretni.Szerintem a klipp valami hatalmas lett,sokat nevettem.Zayn viselkedése szerintem meg nem volt perverz,csak szimplán vicces.Szóval egy szó,mit száz.IMÁDTAM:)
2013. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 nikiofficial97 ***** válasza:
100%
Még az lemaradt hogy nem vagyok sem süket sem vak.
2013. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
23%
Hát őszintén, ennek a This is us-nak nagyon This is it szaga van, amiről tudni illik MJ posthomus filmje. Mivel én láttam a This is it-et, kiváncsi vagyok a This is us-ra is. (Nem vagyok 1D fan.) De ha majd látom és megmerik ezt a koppintást, tyúhh. Azért ismerjük el, nem jutott el a One Direction Michael Jackson szintjére. Őszintén, én ennek a bandának jósolok max. 3 évet.
2013. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha nem szereted őket, sem a számaikat, akkor meg miért nézed meg???? Ha van egy banda/ énekes és nem szeretem, akkor be se írom a nevét a Google-ba, ha van egy cikk róla akkor NEM olvasom el stb.! Amúgy meg nincs jobb dolgod, csak az, hogy összeuszítsd a Directionereket meg az utálókat?! Mert ha kiírtad ezt, akkor nem hiszem, hogy lenne jobb dolgod. Tudod, most nyugodtan írd csak, hogy "Kit érdekel?" meg az ehhez hasonlóak, de joguk van felháborodni a rajongóiknak, hogyha az ilyen barmok, mint te, ilyeneket írnak vagy éppen mondanak a kedvenceikről! Szerintem nem kellene mocskolnod ezt az oldalt, azzal, hogy ilyeneket írogatsz ki ide. Neked sem esne jól, ha a te kedvencedet szidnák éjjel-nappal. A többi hülye meg aki egyetért a kérdezővel, NEKTEK NINCS JOBB DOLGOTOK?! Most komolyan, neked mire jó ez? Justin Bieber után jött a One Direction... utána ki jön? Tudom, hogy nem irigykedtek rájuk, de akkor meg mért foglalkoztok velük? Érdekes, hogy az utálók fele kb. annyit tud róluk mint egy rajongó. Meg ha itt b*zizzátok őket, csak mert nektek nem jön be a stílusuk, meg semmijük sem, akkor, hogy lehet, hogy láttátok azt a videót, ami szerintetek bizonyítja, hogy b*zik? Vagy talán azért foglalkoztok ennyit velük, mert titokban ti is odavagytok értük, csak ciki lenne ha megtudnák?
2013. júl. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
De béna vagy.... írtad, hogy megnézted ezt, azt, meg azt a klipjüket is és utána, hogy kíváncsi voltál erre a klipjükre is. Szerintem szereted őket, csak nem vallod be senkinek.
2013. júl. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
87%
Most ide mind 1D- gyűlölök írnak .Mert büszkék lehetek a drága Justin Boberet-ekre mert az olyan nagy dolgokat ért el.Nem tudom mi bajotok az One Direction-al. Na és Taylor Swift a trouble-be ott is majdnem 3-perfig dumál a csaj aztán egy homályos és értelmetlen zene veszi kezdetét ahol ugy ugrál mint egy depis liba .Na ennyit erről nagy Justin Bieber meg nagy Taylor Swift rajongok !!
2013. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:

Most komolyan, őszintén, ne haragudjatok meg már rám tündibündikéim, hogy fiú létemre nem szeretek egy fiú bandát! Nem is utálom őket, egyszerűen hidegen hagynak. Aki szereti a 1D-t az szeresse, aki nem, az ne. Nekem nem tetszik ez a banda, tudjátok miért?

1., ISMÉTLEM, fiú vagyok.

2., Ne hurrogjatok le, de én úgy halottam, hogy teljesen elszállt velük a ló és teljesen rossz életmódot élnek.


Elnézést kérek, ha valamelyik fanatikus rajongót megsértettem!

2013. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim válasza:
71%

Ezt én nem bírom! Mennyi utálkozó él ezen a földön! De mást jöttem egy kicsit rendet tenni, mivel látom, sokan baromira nincsenek tisztában a dolgokkal.

1. Szóval, nem véletlen, hogy ugyanazt táncolják mint eddig mindig. Ez már egy kihagyhatatlan dolog. Olyan, mint amikor valaki tejszínhabot tesz a tortára. Anélkül is finom a torta, de az már csak egy plusz kiegészítés, hogy feldobja egy kis tejszínhabbal. Persze vannak akik nem szeretik őket, azoknak ez a tánc nem jelent semmit. Amúgy a koncerteken is mindig eltáncolják.

2. A dal címe Best song ever. Azért ez a címe, mert a legjobb dalról szól. Nem azért, mert ez a legjobb dal a világon. Ha valaki SZÁMÁRA ez a legjobb dal a világon, akkor rendben van, abba senki sem köthet bele. Viszont a dal címébe sem szabad senkinek belekötni!

3. Miért kell, hogy a klip bármiről is szóljon? A legtöbb klip nem szól semmiről. Mondok pár sablon sztorit cím nélkül: megy a csaj és énekel, vagy ott a zenekar és játszik a hangszereken. Ennek a dalnak a klipje viszont igenis szól valamiről. Az 1D elmegy a producerekhez akik rossz ötletekkel bombázzák őket, erre meg elkezdenek ellenállni.

4. Ez egy tök jó, fülbemászó, dallamos dal. Ízlések és pofon, hogy kinek mi tetszik. ÉS PONT!!!

5. Kedves kérdező, megkérdezhetem, hogy te milyen zenét szeretsz? De végül is mindegy a válaszod, mert ha te így fikázod azt, amit én szeretek, én is simán megtehetném azzal, amit te. De én nem fogom, mert tudom, hogy ez milyen szemét dolog, és hogy milyen szarul esik. Miért kell ezt csinálni? Nem értem! Nem tetszik a zene? Hát akkor ne hallgasd!!! Nem tetszik a banda? Ne szeresd őket, jól van! Kit érdekel az? Viszont NE bántsd őket!!!

6. Miért lenne koppintás?? Komolyan csak azért, mert nem bírod őket ráfogod egy átlagos klipre, hogy koppintás? És mi az, hogy ez a banda csak a koppintáshoz ért? Ezt mégis milyen alapon állítod? Csak mert nem bírod őket? Melyik klipjüket koppintották még? Melyiket? Mert engem érdekelne, hogy honnan veszel ilyen baromságokat!!

7. Onnét van ennyi rajongójuk, hogy jól néznek ki és még énekelni is tudnak. A sok kislány nagyon fogékony arra, ha valami tetszik az egyiknek, akkor az nekik is kell hogy tetsszen. Innen a rajongóik egyik fele. A másik fele meg csak szimplán szereti őket és kész. Én a másodikba tartozom.

8. Nekem ez a klip különösen tetszik. Egyrészt, mert az elején sokat beszélnek (szeretek angol szöveget lefordítani), másrészt, mert szeretem őket, mint egy klassz bandát. ÉS PONT!

2013. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim válasza:
100%
Én is csak a többieket tudom ismételni. Aki szereti szereti,aki nem nem. Nekem személy szerint tetszik amit csinálnak és az nem is értékelheti Őket akibnem követi nyomon a banda életét/tevékenységét. A szám tetszik én mókásnak is tartom a klippet. Directionerek! Ha A Fiúk azokkal foglalkoznak akik szeretika zenéjüket,stílusukat stb. aztán akik meg nem, hagyják békén. Különbözőek vagyunk, így jó. Akiknek nem szimpatikusak úgyse fogják szeretni, akik meg az ellenkezője tudja. ;))
2013. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim válasza:
Ahoz képest hogy nem szereted az összes klipjüket megnézted amiket leírtál..:D
2013. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!