Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt mos komolyan gondolta az 1D?!

Ezt mos komolyan gondolta az 1D?!

Figyelt kérdés

Nah, szóval erről a klipről lenne szó: http://www.youtube.com/watch?v=o_v9MY_FMcw

Ezt már megint kitől koppintották? Mert ez a banda csak ahhoz ért, de nagyon! Kb. 2 percet kellett várni, míg elkezdődik az átlagosnál sokkalta rosszabb daluk :D A klip szinte semmiről sem szól, ahogy nekem lejött, illeszkedik a dalszöveghez, mert az sem szól különösen semmiről. Nem tudom, hogy másnak hogy jött le ez a klip, de nekem nagyon perveznek tünt, főleg az irodai csaj viselkedése (aki ugyebár Zayn Malik nőnek sminkelve). A táncuk is átlagon aluli, szinte minden klipjükben a kezükkel eljátsszák a hullámzást, majd ugrálnak egyet jobbra, egyet balra aztán kész is a klip, amit eddig kb. 36 842 790 -an néztek meg. Nem tudom, hogy honnét van ennyi rajongójuk, de azok süket-vakok. Azért van itt valami jó is: 52 058 embernek nem tetszik COOL!!! :D

Ti, ha megnéztétek, mit gondoltok a klipről és egyébként erről a dalról? Ezt is úgy koppintották? Találkoztatok már hasonlóval? Írjátok meg lécci!! :DDDDD



2013. júl. 28. 14:49
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a vérre menő küzdelem? =DDD Most komolyan, ismerjük el. Valaki szereti a 1D-t, valaki nem. Jól van ez így. Got it?
2013. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
pont erről papolok én is. Ha nem szereted az 1d-t, akkor NE nézd őket, NE szidd őket, NE foglalkozz velük, NE írj ki róluk kérdést, mert csak i-d-ő-p-a-z-a-r-l-á-s a részedről. :D
2013. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
#40-nek: haha, a fagyi visszanyalt :D nincs igazad és erre csak azért is "keményen" válaszoltál. Most akkor én is: nem etye-petyélem justina balerinát mert ő egy ingyom-bingyom. Party hard :D
2013. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz ? :D
2013. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
hát arról,hogy.... HEEEY, sexy lady! Op-op-op..oppan Harry styles! :D
2013. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
Azt majd had én döntsem el, hogy a részemről mi időpazarlás, oké?!?! Ahhoz senkink semmi köze, hogy én a szabadidőmben, vagy unalomból mit csinálok :) De azért az sem értem, hogy hogyan lehet ez a szám [Best song ever] a Viván a Napi top 10 című műsorban a 4. helyen. Ez nekem nagyon furcsa, mert pl. a Big Time Rush 24/seven című videoklipjét még be sem rakták sehova, csak a viva oldalán van fent. Ott, az oldalon már több, mint 4000-ren nézték meg. Szerintem sikeresebb az a videoklip, mint egyes számok, amiket ebben a műsorban nyomatnak. De mit csodálkozok, hiszen a viva tv egy nagy rakás sz@rt sem ér, csak (legtöbbször) a külföldi és a magyar szennyet tudják adni, semmi mást. Azért félreértés ne essen, hátha megint azzal vádolnátok meg, hogy titokban szeretem az 1D, hogy azért néztem a Napi top 10 -et, meg stb. Csak azért kapcsoltam arra a csatornára, mert nálam az AXN alatt van, és ott a filmem (Profilozók) közben reklám volt és kapcsolgattam az idő alatt a tv-t, és így jutottam a Vivára, de nem néztem nagyon a klipet, csak azt láttam hogy a 4. helyen van. Huh, ezeket a félreértés elkerülése érdekében írtam ilyen részletesen le, mert tudom, hogy egyes Directionerek nagyon szeretnek belekötni a részletekbe :))
2013. aug. 7. 13:29
 47/54 anonim ***** válasza:

jó oké, keep calm!

nekem is megvan a véleményem a big time rushról, de én inkább megtartom magamnak :D

ha meg nem érdekel az 1d, ne foglalkozz velük. inkább a btr-rel, ha már olyan nagy rajongó vagy. éés probléma megoldva!

2013. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Mi a faaaaaaaa... ?? Aránylag értelmes Directioner én ilyet még nem láttam... :O
2013. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

47-es, teljesen igazad van most, de eddig sem foglalkoztam különösképpen a One Direction-nal, azután sem fogok jobban :D Amúgy is, inkább jobban érdekel a Big Time Rush, meg a The Wanted, velük jobban 'szórakozok' :)

Kedves 48-as! A te válaszodon nevettem, mert igen, vannak rendes Directionerek, csak általában nem ilyen oldalon, ahonnét csak a pletykaság folyik állandóan. Egyik (lány) osztálytársam is Directioner és ő jó fej, meg minden. Tudja, hogy nem az 1D a kedvence, nem is beszél előttem állandóan róla, mint egyes 1D fanok szoktak néha. Vele szoktam posztereket, cikkeket cserélgetni, szóval jól kijövök vele. Tessék, itt az élő bizonyíték, hogy egy Directionerrel is jól ki lehet jönni, csak alkalmazkodni kell hozzá.

2013. aug. 7. 21:05
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szeretem az 1D-t és szerintem nagyon jó lett a best song ever. Sokat dolgoztak rajta. És ha neked nem tetszik akkor ne nézd! :) nekem ez a véleményem.
2013. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!