Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt mos komolyan gondolta az 1D?!

Ezt mos komolyan gondolta az 1D?!

Figyelt kérdés

Nah, szóval erről a klipről lenne szó: http://www.youtube.com/watch?v=o_v9MY_FMcw

Ezt már megint kitől koppintották? Mert ez a banda csak ahhoz ért, de nagyon! Kb. 2 percet kellett várni, míg elkezdődik az átlagosnál sokkalta rosszabb daluk :D A klip szinte semmiről sem szól, ahogy nekem lejött, illeszkedik a dalszöveghez, mert az sem szól különösen semmiről. Nem tudom, hogy másnak hogy jött le ez a klip, de nekem nagyon perveznek tünt, főleg az irodai csaj viselkedése (aki ugyebár Zayn Malik nőnek sminkelve). A táncuk is átlagon aluli, szinte minden klipjükben a kezükkel eljátsszák a hullámzást, majd ugrálnak egyet jobbra, egyet balra aztán kész is a klip, amit eddig kb. 36 842 790 -an néztek meg. Nem tudom, hogy honnét van ennyi rajongójuk, de azok süket-vakok. Azért van itt valami jó is: 52 058 embernek nem tetszik COOL!!! :D

Ti, ha megnéztétek, mit gondoltok a klipről és egyébként erről a dalról? Ezt is úgy koppintották? Találkoztatok már hasonlóval? Írjátok meg lécci!! :DDDDD



2013. júl. 28. 14:49
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Nekem is feltűnt már, hogy nem agy világsikerű dalt dolgoztak már fel, ilyen volt a Forever young vagy a Rock me című számuk is. Legújabb ilyen feldolgozásuk a júniusi One way or another című szám. Hát így könnyű világhírnévre szert tenni, hogy a világ szinte legsikeresebb dalait dolgozzák fel :D
2013. aug. 2. 11:55
 32/54 anonim válasza:
100%
Ezt a zenét nem koppintották!!! És sztem nagyon jó:))) <3 1D
2013. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
PLAGIZÁLÓK!
2013. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Haver,ezt komolyan mondod,hogy nem koppintották ?? Előbb belinkeltem a bizonyítékot. Vagy azt gondolod,hogy valamelyik 1D-s énekelte mielőtt átoperáltatta magát fiura ?
2013. aug. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Kommentháború! =DDDDDD
2013. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

én nagyon röhögtem. Szerintem fenomenális xDDDDDDD egy zenei klipen sem röhögtem ennyit! :"D És aki tud egy kicsit is angolul, az kapásból megértené, hogy nem a saját dalukra értik hogy 'best song ever'. Plusz én az intro részt is megértem és úgy tényleg poén volt. A táncról csak annyit,hogy belerakták az összes eddigit a videóba. Azzal nincs bajom, csinálják csak!


Most őszintén: Best song ever vagy jb valamelyik vínnyogó dala? :D

Üdv

2013. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%

#34-nek: ennyi erővel a te barátnőd/hugod/nővéred is átoperáltatta magát nővé...

Én tiszteletben tartom, ha valaki szereti az 1d-t vagy justin bieber urat, de nem írok ilyet róluk. Egyrészt elég bunkóság és nem ér annyit, pedig én is sorokat írhatnék hogy milyen ócska. De nem teszem, mert van bennem emberség!

2013. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te már nagy ember vagy,hogy megkönyörülsz szegény sztárocskán a fórumon.
2013. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim válasza:
100%
Harmincas kommentelő hogy te mekkora ...! :@ az hogy feldolgoznak egy dalt az nem lopás! Bmeg az elején elmondják hogy jótékonykodás!!!! Ez egy hatalmas jócselekedet egy óriási gesztus te meg ráfogod hogy lopás... Ezt ... @%&#
2013. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
mind egy akkor is nyomorultak
2013. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!