Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt mos komolyan gondolta az 1D?!

Ezt mos komolyan gondolta az 1D?!

Figyelt kérdés

Nah, szóval erről a klipről lenne szó: http://www.youtube.com/watch?v=o_v9MY_FMcw

Ezt már megint kitől koppintották? Mert ez a banda csak ahhoz ért, de nagyon! Kb. 2 percet kellett várni, míg elkezdődik az átlagosnál sokkalta rosszabb daluk :D A klip szinte semmiről sem szól, ahogy nekem lejött, illeszkedik a dalszöveghez, mert az sem szól különösen semmiről. Nem tudom, hogy másnak hogy jött le ez a klip, de nekem nagyon perveznek tünt, főleg az irodai csaj viselkedése (aki ugyebár Zayn Malik nőnek sminkelve). A táncuk is átlagon aluli, szinte minden klipjükben a kezükkel eljátsszák a hullámzást, majd ugrálnak egyet jobbra, egyet balra aztán kész is a klip, amit eddig kb. 36 842 790 -an néztek meg. Nem tudom, hogy honnét van ennyi rajongójuk, de azok süket-vakok. Azért van itt valami jó is: 52 058 embernek nem tetszik COOL!!! :D

Ti, ha megnéztétek, mit gondoltok a klipről és egyébként erről a dalról? Ezt is úgy koppintották? Találkoztatok már hasonlóval? Írjátok meg lécci!! :DDDDD



2013. júl. 28. 14:49
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
53%

öcsém azt hittem az én kérdésemet látom

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__4617439-ezt-..

egyébként szerintem egy rakás $zar ugyanúgy ahogy a többi számuk

2013. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az egész klip nem komoly!:D Én nem vagyok rajongójuk, de ez most tetszett:) Egy két apróság lenne viszont a dalban, amibe bele lehetne kötni; egy konkrét, mikor a végén olyan hát izés hangon énekel az egyik, meg hát nemtom, engem megnevettetett:) Ja am ott van egy utalás, az nem kopi, csak gondolom, utalás a Villagepeople-re, amikor a képeket mutogatja a gyerek, akkor van az a jelmezes, nézzétek meg hozzá az YMCA klipjét, ott vannak úgy öltözve, ez lehet vmi tisztelgés is nekik:) Hát nekem amúgy ez most tényleg tetszett. Amúgy akkor láttam, mikor ki volt írva, hogy egy órája töltötték fel, mert ilyen címmel, hogy "Best song ever" vártam, hogy mit alkottak:) Ilyennel már illett is jót:) Amúgy mégegy, de gondolom az mkinek megvan, hogy nem azt mondják, hogy az a legjobb dal, hanem, hogy a legjobb dalra táncoltak:) Ja am most mást csinálok, nem nyitom meg a klipet, de hát ha nem tudnak perfektül táncolni, akkoris legalább próbálkoznak; am mikor néztem, nem emlékszem , hogy rossz lett volna a tánc, ja és am volt még érdekes rész a klipben, amit asszem inkább kihagytam volna, de hát ez már ilyen lett; hát na:)
2013. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
67%
Azért nem nevezném el ezt a számot "A világ legjobb számának".
2013. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
42%
Annak én se mondanám, de fejlődnek!!:)
2013. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
72%

Nem is azt mondják, hogy ez a világ legjobb száma, hanem azt, hogy a világ leggjobb számára táncoltak egész éjszaka!...ti utálók amúgy mindenben tudtok kifogást találni??? Legalább tudnátok róluk valamit. Nincs benne mindegyik klipben az a tánc, csak egyben volt eddig benne.ebbe a klipbe meg az összes táncukat beletették!

Előbb ismerjétek meg őket, aztán ítélkezzetek!

2013. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

És milyen szám megy a tánc alatt kiscsibém ? -.-

Ennyi erővel: nem azt mondom,hogy én vagyok a világ legerősebb embere csak azt,hogy nincs nálam erősebb -.-

2013. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Egyem az édes, szép, kis pofidat 5-ös! Én egy szóval sem mondtam rosszat a 1D-re.
2013. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Kedves 5. hozzászóló! A kezükkel amit csináltak azt már harmadszorra látom klipben, de lehet, hogy más klipjükben is megcsinálták már: 1. a Live While we're young című klipben, 2. a Kiss you című klipben, 3. ebben a klipben a Best song ever címűben. Amúgy youtube.om-on ahány táncos videót megnézek róluk mindben a kezükkel csinálnak valamit és állnak, mint f_*_sz a lakodalomban. Szóval nem értem, hogy te mit akartál ebből kihozni, de nem is érdekel.

Kedbves 6. kommentelő! Nekem szántad a kérdésed? "kiscsibém" :D

2013. júl. 29. 12:02
 9/54 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező...nem szereted a One Directiont és azt mondod rolluk,hogy mindenkitől csak koppintani tudnak?Akkor mi a francért nézted meg a klippet?Ha én például nem szeretek vkit,akkor még arra sem veszem a fáradságot,hogy megnézzem a klippet,nem hogy 15-16 sort irjak rolluk!!
2013. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
'Kedves' :D 9. kommentelő! Az te vagy, ez meg én vagyok. Twitteren láttam, hogy többen tweetelték ki ezt a klipet youtube-ról és kíváncsi voltam rá, hogy mi lehet ez, amit ilyen sokan osztanak meg ott. Az meg, hogy 15-16 sort írok, az tényleg az én dolgom/gondom!!! Annyit írok oda, amennyit szeretnék, nincs megkötve a karakterszám!!! Jah és azért írtam ki kérdésnek ezt, amit kiírtam, mert kíváncsi voltam, hogy mások mit gondolnak a klipről és a bandáról alapvetően. Majd a saját kérdésednél eldöntheted, hogy miről/kiről, és, hogy mennyit fogsz kérdezni/írni, de amíg ezt a kérdést én tettem fel, addig te itt ne oszd az észt feleslegesen!! :D
2013. júl. 29. 17:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!