Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lett divat szidni Axl...

Miért lett divat szidni Axl Rose-t?

Figyelt kérdés

Szerintem ő a valaha volt legnagyobb géniusz, aki ezen a bolygón járt. Mégis mindenki őt szidja, míg Slash-t istenítik. Pedig Axl-nek anno valami fenomenális hangja volt, és olyan dalokat írt, mint az Estranged, a November Rain, Breakdown, Street of Dreams, This I love, ezekre kis túlzással Mozart is büszke lehetne.

Mégis miért szidják feszt?



2013. júl. 9. 22:06
1 2
 11/17 LeftBehind ***** válasza:
10. Ha legalább rasztája lett volna,de még az se,csak fonatok!
2013. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, akkor rosszul láttam :P
2013. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Arról viszont senki nem nagyon tud h gyerekora elég rossz volt legalábbis Slash a könyvében utalt arra h Axl annakidején sokat melét mostohaapjáról h milyen szörnyű dolgokat tett veled de tovább nem mert belemenni a dologba mert félt a perek miatt szóval azért Axl viselkedése is valamiszinten megérthető miért is ilyen zavarodott fickó.Mindenesetre sajnálom az egész GnR ügyet h a legnagyobb rock banda így fejezte be.Egyébként meg kedvelem Slash játékát szerintem is az egyik legjobb rock n roll gitáros de azt ne feledjük el h Izzy volt az aki a legtöbb ötletett atta a hangzáshoz.Ezt már csak meghallani a szólóalbumain .Hallani a GnR hangzást a zenéiben nem is kicsit!És hát két jó gitáros egymásra táalált és összehozták ah kell!
2013. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9-essel vitatkoznék.Axl mondja el mindennek Slasht,ellentétben vele,aki nem is beszél az interjúkban Axlről,nem is említette sohasem,nem is engedi senkinek,tehát nem értem az okodat Slash bántására.Oké,Ő sem volt szent,de megváltozott és igyekszik eleget tenni mások kérésének.Nem áll 50 évesen szétcsúszva hang nélkül színpadra,nem késett el poénból a próbákról,vagy nem csinált olyat,hogy nem ment el a koncertekre,pedig ezrek egy vagyont fizettek.Erre mi a magyarázat?Az öntörvényűsége?Az ehhez megbocsáss édeskevés mentség.
2014. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is túlzásnak érzem, Axl semmivel se rosszabb énekes, mint Slash gitáros, és emellett Axl volt az ész a Guns N' Rosesban úgy gondolom, a dalaik nagyrészét ő írta, a Welcome to the Junglet, Sweet Child'O Minet, Paradise Cityt a basszerossal karöltve stb. Mint művész Axl magasabb polcon van, mint Slash, ez kétségtelen. Az viszont igaz, h emberileg Axl nagyon nehéz eset, olyan balhékat olvasni a neten... valószínűleg ezért szeretik többen Slasht. De sajnálatos, hogy ez is ilyen Barca-Real, PS-Xbox rivalizálásokhoz kezd felnőni, ahol állni kell valahova, választani valamit. Sztem ez alakította ki, h ennyire elítélik. Mert olyan szempontból nem túlzás, meg elfogadom, ha valakinek az ő személyisége abszolút unszimpatikus, de ha valaki szereti a GNR-t, akkor nevetséges, h szidja annak a szellemi kútfőjét. Csak azt mondom, mintha elfelejtenék az érdemeit. Ő ilyen, a művészek gyakran ilyenek, Ady Endre is nehéz természet volt, talán ez is, vagy bármiféle különcség segíti őket ahhoz, h ilyen dolgokat létrehozhassanak. Másnál persze más a különcség, és szerethetőbb, náluk ez. Én a Guns N Roses zenéit, stílusát sokkal többre tartom, mint pld. Cobain zenéit, szerintem ő inkább volt egy gagyi tini idol. A Guns N Roses az egyik legjobb dolog ami a hardrockkal történt, a Nirvananak is vannak jó számai, egy-két nagyon jó is, nem rossz zenekar, de ők az akkori seattlei grunge hullámnak voltak a legfelkapotabb zenekara, ugyanakkor szerintem messze nem a legjobb. Egyszerűen ez a Kurt Cobainség sokkal eladhatóbb volt, mint más zenekarok, frontemberek, de maga a zenéje sokkal jobb, magasabb színvonalú a Pearl Jamnek, Alice in Chainsnek...
2017. dec. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy kibírhatatlan hisztérika a pasas, és vannak egészen ijesztő agybajos epizódjai. Egy másik banda frontembere nyilatkozta, hogy rockújságíróként kezdte és, hogy nagyon nagy megtiszteltetésnek érezte, hogy a GNR-rel készíthetett interjút a fénykorukban, erre a bakcstage-ben az fogadta, hogy a menedzser meg a többi tag egyre idegesebben könyörgött Axl-nek, hogy ugyan vonszolja ki magát a színpadra, ha már elment miatta az a rengeteg ember. Axl meg ide-oda masírozott a szobába, miközben valami olyasmit motyogott, hogy ő nagyon súlyos mentális beteg, ezért hagyják békén. Koncert közben gyakran volt már régen is bunkó a rajongóival, több olyan eset volt, hogy levetette magát a színpadról és verekedni kezdett azzal, aki felvételt akart készíteni vagy a kezét nyújtotta egy pacsiért, sokszor nem akart fellépni, nem egy barátnőjét bántotta, mindenkinek állandóan beszólt a hírességek között is. Mondjuk állítólag csecsemőkorában megerőszakolta egy rokon, szóval érthető, hogy miért ennyire torz mentálisan.... de azért van az a pont, ahol fel kell ismerni, hogy segítség kell.
2018. okt. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igaz, hogy régi téma, de hozzászólok azért, hátha ráakad még valaki. A régi Axl-t nagyon imádtam, az újat már kevésbé. Talán az egyik legjobb dolog ami a hardrockkal történt. Ha megnézzük, nagyon sok művésznek/hírességnek zűrös a múltja. Azért Axl múltjáról se feledkezzünk meg mert elég sanyarú volt ami a természetét befolyásolta is. Nem lehet könnyű egy világhírű bandának a frontembere lenni azt lássuk be. Viszont követett el hibákat mint minden másik ember, csak mivel ő egy híresség ezért sokkal tovább jutottak az ilyesfajta információk amik nem is biztos, hogy színtiszta igazak voltak. A Slashes pólós vitában meg egy nagyon picit megértem, mert valószínűleg azt hitte, hogy direkt akarja ezzel frusztrálni.
2020. jún. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!