Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett divat szidni Orbánt?

Miért lett divat szidni Orbánt?

Figyelt kérdés

Van itt az oldalon néhány ember, aki folyamatosan szidja az Orbán Viktort. Mindezt jó hangosan teszik, hogy nagy tömegnek tűnjenek, pedig csak pár emberről van szó.


A többség szerencsére még mindig szereti és támogatja az Orbánt. Ez látszik a közvélemény-kutatásokból, a több százezres békemenetekből, az időközi választásokból és szerencsére a 4 évenkénti választásokból is.


Ez a pár megkeseredett ember miért nem veszi észre, hogy nem ők a többség? Miért nem veszi észre, hogy nem látják jól a dolgokat? Miért jó nekik az, ha egy ilyen közösségi oldalon szidják az Orbánt? Nekik már csak ennyi öröm maradt az életben?


(Gondolom most megint megkapom, hogy FideSS bérenc vagyok, pedig semmi közöm a párhoz, én csak objektíven nézem a dolgokat és azt látom, hogy most igenes jó irányba mennek a dolgok és a többség elégedett is a kormánnyal, csak ők csendben vannak)



2013. ápr. 10. 10:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%
Hagyd rájuk kérdező:) Biztos nem dolgoznak és ráérnek ilyeneket írogatni.Kapásból tudnék mondani egy csomó embert aki a FIDESZ-re szavaz még mindig és soha nem ír kommenteket sehova(se ide,se hír24 nevű förmedvényre)
2013. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

1.) Ő a miniszterelnök.


2.) A dolgok továbbra is rossz irányba haladnak. Akárcsak az 'elmúltnyolcévben'.


3.) Orbán és a Fidesz azért vezet a közvélemény-kutatások szerint, mert a többség azt gondolja, hogy az ellenzéki pártok még a Fidesznél is rosszabbak lennének. Ez Orbán szerencséje, az országnak meg a végzete.

2013. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Több százezres békemenetet inkább hagyjuk.

Én nem szidom egyiket sem, mert egyik kutya másik eb, mindegyik a saját zsebét tömi, és tönkreteszi, eladja az országot!!!

De ha most jó irányba megyünk, akkor miért adnak el mindent külföldieknek, miért nincs már magyar termelés, miért zárnak be sorba az üzletek, miért szűnnek meg folyamatosan munkahelyek, miért emelkedik mindennek az ára, amikor a fizetések csökkennek, miért szűnnek meg kórházak és iskolák, miért nincsenek normális utak, miért szűnnek meg tömegközlekedési útvonalak és még sorolhatnám??? Ezt én nem érzem jó iránynak.

2013. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem lett divat.

Az emberek elégedetlenek a munkájával, valamint fel vannak háborodva mert kizsarolta a nyugdíj megtakarításukat, elvette a szerzett jogaikat, rájuk kényszeríti a kereszténységet, ellent mond saját 90'-es önmagának, miközben a haverok, családtagok szétlopják az állami vagyont és az EU-s támogatásokat....


Ha ezek után valakit nem szidnak egy országban, akkor az az ország nagyon beteg volna.

2013. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én már azelőtt is szidtam, hogy divat lett.
2013. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy igaz amit mondotok, hogy Orbán folyamatosan csak árt az országnak és az embereknek. Tegyük fel, hogy még soha semmi jót nem tett. Ha ez mind igaz, akkor miért szereti az ország 2/3-ada még mindig?
2013. ápr. 10. 10:23
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
"FideSS bérenc " Joooo! Még nem hallottam. Ahhoz viszonyitva ahányan sokkal rosszabbul élnek mint 4 évvel ezelött, elenyészö azok száma akik szidják(?). Szerintem az elégedetlenség minden megnyilvánulását igy értékeled. Te magad is tudhatod, hogy ez igazságtalan. Ellenzékben nagyon is jol tudta mondani a tutit. Most kormányon egyre sz-rabb az egészségügy, a forint a közbiztonság, az oktatás, a ..... (tovább is van, modjam még?) A csokosoknak már nagyon duzzad a zsebük, nem szolnak. A többi meg fogja be?
2013. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

"Ha ez mind igaz, akkor miért szereti az ország 2/3-ada még mindig?"


Így lenne?

2013. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak a propaganda szerint van még nagy támogatottsága a Fidesznek. Ha jársz az országban az egyszerű emberek között, esetleg a Munkaügyi Hivatalokban munkát keresők között, akkor rájössz, hogy az ország többsége szidja, mint a bokrot. Nem pár megkeseredett emberről van szó, hanem a lakosság nagy többségéről. Azokról, akiknek az amúgy is alacsony fizetése jelentősen csökkent, vagy éppen elvesztették a munkájukat.

Ne azokat kérdezd, akik jól jártak az egykulcsos adóval.

2013. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%

Létezik egy szélsőballib akik általában észreveszik, hogy nem ők a többség. Ilyenkor az egész többségi társadalom az ellenség, sőt Magyarország. Rengeteg ilyen kirohanással lehet találkozni, igazi demokrata módjára erőszakkal akarják eltávolítani Viktort. Már olyat is olvastam fórumokon, hogy az Uniónak/Brüsszelnek kellene csapatokat beküldeni, hogy visszaállítsák a demokráciát(mint 56-ban?). Valamelyik libsi a Moszaddal "vadásztatná" le Orbánt, ez sem semmi.

A legszórakoztatóbb amikor átmennek pökhendibe: "ez kellett a birka magyarnak", "lelépek ebből a sz@r országból"(sajnos marad). Vagy libsi értelmiségi felsőbbrendűséggel: "leveszem a kezemet a magyarokról"(csak venné már, de nem, még külföldről is okoskodik)

2013. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!