Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett divat szidni Orbánt?

Miért lett divat szidni Orbánt?

Figyelt kérdés

Van itt az oldalon néhány ember, aki folyamatosan szidja az Orbán Viktort. Mindezt jó hangosan teszik, hogy nagy tömegnek tűnjenek, pedig csak pár emberről van szó.


A többség szerencsére még mindig szereti és támogatja az Orbánt. Ez látszik a közvélemény-kutatásokból, a több százezres békemenetekből, az időközi választásokból és szerencsére a 4 évenkénti választásokból is.


Ez a pár megkeseredett ember miért nem veszi észre, hogy nem ők a többség? Miért nem veszi észre, hogy nem látják jól a dolgokat? Miért jó nekik az, ha egy ilyen közösségi oldalon szidják az Orbánt? Nekik már csak ennyi öröm maradt az életben?


(Gondolom most megint megkapom, hogy FideSS bérenc vagyok, pedig semmi közöm a párhoz, én csak objektíven nézem a dolgokat és azt látom, hogy most igenes jó irányba mennek a dolgok és a többség elégedett is a kormánnyal, csak ők csendben vannak)



2013. ápr. 10. 10:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Scythian:


igazad van, én is így látom


:)

2013. ápr. 10. 10:47
 12/25 anonim ***** válasza:
59%
Csak megjegyzem, hogy Orbánt az ország 2/3-a soha nem szerette még a választáskor is csak 53% szavazott a Fideszre. Hagyjuk már a Fidesz fülkeforradalmár ferdítéseket!
2013. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%

Én nem azért szidom mert divat szidni. Egyszerűen rosszabbul élek, folyamatosan átverve érzem magam, kapkodnak összevissza és amihez hozzányúlnak az csak rosszabb lett.

Környéken meg egy fideszest sem ismerek.

2013. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
71%

Szerencsére, és egyelőre még mindenkinek joga van véleményt alkotni (már amennyire), attól hogy én az általad kisebbségnek nevezett részhez tartozom, még nyugodtan kifejthetem a véleményem.

Egyébként én csak elvétve látok Orbán kormány kedvelőt, nem is értem hogy jöhetett ki ez a 45%os támogatottság (nem emlékszem pontosan a számra).

2013. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%
A divatot orbánék is bőven ápolták azzal amikor mindig az előtte lévőkre mutogatnak. Szerintem pont a politikusoktól tanultuk a szidalmazás művészetét!
2013. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 fidoretto válasza:
84%
Orbánt szidni nem divat, sokkal inkább kötelesség. Ellopta a nyugdíjunkat, jogainktól fosztott meg, saját embereit ülteti fontos pozíciókba, megszűnt a szólásszabadság, lehetne sorolni a saját népe ellen elkövetett bűneit napestig. Más országban már minimum elzavarják, de ugye a magyar nép birka...
2013. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
25%

azért mert demokráciában mindent lehet, ha egyeseknek az okoz örömöt, hogy fröcsögjön, akkor hadd szóljon ... Majd az idő helyreteszi őket.

Kíváncsi vagyok, hogy az unokáknak hogy fogják majd elmesélni, hogy miért üresek a zsebek és miért kell még adósságot is neki fizetni... Nem csodálom, hogy elhúzzák a csíkot a fiatalok. Megbetegített nemzedék teljesen elherdálta a közjót ...

2013. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 50felett ***** válasza:
100%

Aki szidja, biztosan van oka is,hogy miért.

Mert aki előtte is gazdag volt az gazdagabb lett,a szegényebb, meg még szegényebb, ugyan akkor nagyon sok embert szinte meg aláz,például a közmunkás bérrel, az ő munkájuk nem ér annyit mint más emberé?

2013. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Azért amiért Gyurcsányt, gondolom az a kérdezőt nem zavarta, csak az ha Orbánt merik kritikával illetni.
2013. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
72%

Engem soha nem érdekelt a politika. Most sem érdekel igazán, de mióta dolgozom megvan a véleményem, ami abból fakad, amit tapasztalok. És az nem jó.


Munkahelyek folyamatosan szűnnek meg. Elég végigmenni itt a városban szinte sorra zárnak be az üzletek. Mindezek mellett elvették az adójóváírást, bevezették az egykulcsos adót, mellyel a többség rosszul járt. Én még "szerencsés" vagyok, mert munkaköröm megváltozott, mikor bevezették az egykulcsos adót, így nem kaptam kevesebbet, de amennyivel nőtt a fizetésem az elment adóba. Így gyakorlatilag annyit keresek, mint három évvel ezelőtt mindazok mellett, hogy az árak emelkedtek, nem kicsit. Az emberek alig tudnak megélni, s a kollégáimon is látom, hogy amikor megkapják a fizetésüket könnybe szalad a szemük. És hozzáteszem, itt nem kapunk zsebbe semmit.


Azt megértem, hogy valahol igazságtalan, ha valaki sokat keres többet vonnak el. Én se örülnék, ha 300 ezret keresnék és kapnék a kezembe 150 ezer forintot. De az ország gazdasági helyzete nem olyan, ahol egy ilyen adóforma működhet, hisz a többség minimálbéres, s munkanélküli.

2013. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!