Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lett divat szidni Axl...

Miért lett divat szidni Axl Rose-t?

Figyelt kérdés

Szerintem ő a valaha volt legnagyobb géniusz, aki ezen a bolygón járt. Mégis mindenki őt szidja, míg Slash-t istenítik. Pedig Axl-nek anno valami fenomenális hangja volt, és olyan dalokat írt, mint az Estranged, a November Rain, Breakdown, Street of Dreams, This I love, ezekre kis túlzással Mozart is büszke lehetne.

Mégis miért szidják feszt?



2013. júl. 9. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Mert egy beképzelt öntelt f**z, hogy az igazi zsenit Kurt Cobaint idézzem :)
2013. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Nononono. Mozartot hagyjuk ki a dologból. Az ő zsenialitásához senki sem érhet fel!
2013. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Öntörvényű, beképzelt ember.

Ő már a 90-es években megcsinálta azt, hogy ha nem volt kedve nem lépett fel a színpadra, hiába várta több ezer ember és fizetett ki érte egy vagyont.

Azon kívül mindenkibe beleköt, veszekszik, senkivel sem jön ki jól. Nem véletlen, hogy szétmentek Slashel

Egyszóval tényleg egy bunkó emberileg.

Erre rájön a piálás, drogok.

Azt viszont nem vitatom, hogy jó zenéket csinált, bár a hangja azért nem akkora nagy szám, mint írod, de tényleg egyedi és hatalmas a kisugárzása hatalmas.

Ja, Slash viszont tényleg a gitár királya, ott van a valaha volt 10 legjobb gitáros között, tehát, ő valóban megérdemli az ajnározást.

2013. júl. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Rékcsi ***** válasza:
79%

Én is imádom őt de az igaz h nagyon egoista és nehezen jön ki az emberekkel

De ettől függelenül nem kell szidni hiszen minden embernek más a természete és Axl-nek valószínűleg a nehéz gyerekkora miatt alakult ki így

2013. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as!

Az, hogy öntörvényű az igaz, de én pont ezért szeretem. Egoista... most legyen önbizalom hiányos? Ő egy rocksztár%!

És érdekes, hogy pont nála mondod a piát meg a drogokat, ő drogozott a legkevesebbet a Guns-ban, volt, hogy ki is lépett a bandából, mert körülötte mindenki junkie lett.


Hallgasd meg ennek a végét:

https://www.youtube.com/watch?v=80XvSON6lHk

2013. júl. 10. 13:58
 6/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nem azt írtam, hogy én nem szeretem Axl-ot a dalait és ahogy énekel, hanem arra válaszoltam, hogy miért lehet őt utálni és szídni, mert ennek is megvannak az okai, ez is tagadhatatlan.
2013. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Slash egyáltalán nem érdemli meg az ajnározást, egy átlagos gitáros semmi több.
2013. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 LeftBehind ***** válasza:
90%

A csávó beperelte a saját zenésztársait a Guns'n Roses jogaiért(úgy hogy a többieknek az nem is kellett),majd miután megnyerte a pert,felajánlotta nekik hogy legyenek a bérzenészei. Arról már nem is beszélve amit manapság művel - nem engedi be azokat az embereket a koncertjeire,akiken Slash-t ábrázoló póló van....tényleg Axl?


Amúgy nézted te az elmúlt pár évben a fellépéseiket? A fickó még saját maga karikatúrájának se menne el!

2013. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Axl Rose a világ egyik legjobb énekese. Sajnos mióta szétvált a Guns n' Roses, aminek okát a mai napig nem hajlandóak közölni a rajongóikkal, azóta Axl valóban bunkó lett. Mindennek elmondja egykori barátját Slasht. És a gitáros ezt viszonozza. Sokan azt érzik köztük én is, hogy finoman fogalmazzak le se szarják a rajongóikat, amit Axl művel, mármint, hogy tovább visz valami borzalmas együttest GNR néven, arculköpés a rajongóknak.
2013. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajna az az Axl, aki a 80-as meg a 90-es években volt, eltűnt...

Az igaz, hogy baromi jó dalszövegeket írt, de a zenei részt főleg Slash és Izzy csinálták...

Az is igaz, hogy először Slash és Duff kezdték a balhét még a 80-as években, amikor folyton beb*sztak meg drogoztak mint állat, aztán káromkodtak mindenhol, sőt, állítólag Stevent is ők szoktatták rá a heroinra, de ez nem biztos.

A lényeg, hogy a többiek sem voltak szentek...

Bár később Axl állandó késései és bunkósága miatt hagyták el a Gunst, nem kell az egészet Axl-re fogni...

Az az igazság, hogy én kiábrándultam Axl-ből, mivel levágatta a haját, hülye,szarul kinéző bajuszt növesztett, azelőtt meg rasztát, ami szintén hülyén állt neki (ki szerint áll jól a raszta a vörös hajon, itt lövöm magam agyon).

Axl-nek pláne már hangja sincsen, úgyhogy nem csodálom, hogy folyton leszólják...

2013. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!