Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van nálunk mindenki a...

Miért van nálunk mindenki a Black Sabbath ellen?

Figyelt kérdés

A suliban és a környezetemben állandóan ócsárolják a black sabbath-ot meg Ozzy-t (mindennek lehordják) ráadásul nagyon nagy hányaduk a rock-ot szereti. És ami fájóbb hogy egy kategóriaként emlegetik a One Direction-nel , Justin Bieber-el, Seelena Gomez-el és a Tokio Hotel-el is. most november elején ez a gyűlölet átterjedt a youtube-ra és a fórumokra is...

Nekem ez már sok... vagy sokk

17/L



2012. nov. 16. 19:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki ? Már hogyan lennemindenki ellene....

Ebben a világban jó ha találok pár embert aki nem szereri....

2013. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
46%
Mindig is lesznek nyomott agyú fogyik akik ilyen szart hallgatnak mint a black sabbath vagy ozzy fosborn
2013. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
29%
Szánalmas az egész black sabbath. Ozzy egy homokos és a többi is , az ilyenek mind gyökerek és megérdemelnék hogy elpusztuljanak
2013. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
35%
Halál Ozzyra!!!
2013. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Úgyse fog már sokáig élni az a szerencsétlen, teljesen tönkretették már a drogok
2013. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
60%
Azért, mert nem ismerik és sz@r genny rockot és b#zimetált meg popot hallgatnak! Pedig Ozzy és a Sabbath nélkül nem lenne semmi!!! Ozzy az Isten!!!!
2013. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam az előző kommenteket, azt mondom, hogy aki nem szereti a heavy metalt, az ne hallgasson Black Sabbath-ot. A hangzásuk fantasztikus volt (az újabb lemezeik még felfedezésre várnak), akkor dumáljanak, ha úgy tudnak zenélni, mint mondjuk Iommi, vagy Ozzy. (Mellesleg a kinézetük nem hajazhat a Tokio Hotelre, mert azok a szerencsétlenek még nem is éltek, mikor ők már legendák voltak, max. fordítva!-egy régi kommentre)

Az meg sajnálatos, hogy ennyire lenézik őket, mert nem érdemlik meg. Rendben, Ozzy nekem sem a kedvencem, de erre megint csak azt mondom, hogy csinálják utána, ha tudják.

Egy lapon említeni ezekkel a pop "zenekarokkkal" pedig maga a nagybetűs SZÉGYEN. Semmi közük egymáshoz. Miért? Azt hiszem, az Iron man kb. 30 éve megvan, de megkérdezem én, hogy Selena Gomez mikor fog olyat kornyikálni, amire évtizedekkel később is emlékezni fognak? Szerintem, erre hiába várunk.

Vágj vissza! Védjük meg a nagyok becsületét!

2014. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ozzy a legjobb!Na meg a One Directionnal egy lapon emliteni...Igy lenézni Ozzy t...
2014. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ozzy nem homokos...Az aki mondja
2014. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Te jó ég... miket össze nem hordanak:') elég gáz... A Sabbath-ank direkt mélyre voltak/vannak hangolva, hogy Iommi, jobban letudja fogni :'D, a kinézetük - Ozzyt nézve nem a legszebb-tény, de attól még lehet jó zenéjük. bár nekem a pózer sátánistaság sose jött be (mivel hiszek Istenben)... Bár a zenéjüket szeretem, mert valljuk be elég jó riffjeik is vannak, de a félresikerült tréfát tartották volna meg (ezalatt a fordított keresztes borítót és a nevet értem- a banda jelentése uyge fekete szombat az elv. boszorkány szombat)...
2014. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!