Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van mindenki Éva ellen?

Miért van mindenki Éva ellen?

Figyelt kérdés

Szerintem neki nagyon nehéz odabent,azért viselkedik így. Könnyű amikor egy nagy állat vagy,mint Jerzy vagy Béci,aki szinte mindenkivel haver odabent,egész nap kajálhatnak,ha nem raknak rendet senki sem szólítja meg őket,stb.

Évát mindenért lecseszik,csúnyán beszélnek vele,megalázzák,stb.


2011. febr. 27. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
sztem Éva hatalmas karakter,én nagyon szeretem
2011. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát én nem akarom pártfogolni....de szerintem ő egy király csaj amikor nem helyezik ekkora feszültség alá.Mert azért őt bántják a legtöbbet s ez tény
2011. febr. 27. 11:55
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Alekosz mondta tegnap hogy valahol az ő szegénységi bizonyítványuk is hogy nem tudják kezelni a kitöréseit.


Évának tényleg nem lehet könnyű, amiket hoztak törvényeket azok is mind ellene voltak, pedig a többiek se különbek Béci is tegnap azt mondta Anikónak hogy a k.urva anyád de fel se tűnt nekik mert nem üvöltözve mondta.

2011. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
NEKEM IS ÉVA A KEDVENCEM AZÉRT ALÁZÁK MEG MERT FÉLNEK TŐLE
2011. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, félelmetes egy nő. Gyerekkorom rémálmaiban szereplő banya ugrik be tőle.
2011. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Engem Éva szórakoztat, lehet h alpári meg gusztustalan de bírom... Mint ahogy Alekot Szandit és Anikót is:)
2011. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Igen, mostanában nagyon Éva-elelnes hangulat alakult ki a fórumokon. Amit részben értek, mert nagyon ki tud kelni magából, de azért azt is nézni kéne, hogy mindennek megvan az oka. Érdekes, hogy mióta Olivér kiment, sokkal több a hisztije mint előtte, mert többet bántják. Éva alapból nagyon ingerlékeny, és ők abszolut nem tudják kezelni, sőt sokszor a lovat is adják alá. Szandika szerintem semmiben sem jobb az Évánál, ahogy egy negatív jelzőt kap, már kiakad, kiabál, utálkozik, káromkodik. Ha őt bántanák annyit, mint Évát, már rég sírva kimenekült volna a villából.

Pl. mikor Jerzy kereste a cigijét, sokan ok nélkülinek érzik, hogy aztán Éva nekiesett Jerzynek, holott azért elég fura, felemelt hangsúllyal kérdezte, szerintem nem csoda, hogy az Éva magára vette.

Éva nehéz természet, de vannak ott néhányan, akik nem is akarnak szót érteni vele, sőt örülnek ha aztán beolthatják a viselkedése miatt.

2011. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

Én imádom Évát, és akik tényleg nem látják hogy odabent direkt hergelik mert tudják, hogy híretelenharagú, azokat csak sajnálni tudom. Nem azt mondom hogy mindenki szeresse Évát, de a kis gyökerek mindent rá fognak, holott nyilvánvaló hogy szinte mindig csak hergelik Bécike és alatvalói.

Remélem még nagyon sokáig bent lesz és főleg azt hogy ő fogja kiejteni azt az álszent Gigikét, vagy Szandikát!

2011. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Mert egy rosszindulatu nő!!!
2011. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Irjatok peldat mikor batotak ok nelkul Evat?


Eva a kezdetek ota ilyen.Ja,es nehogy azt higyetek hogy azert mert bantajak....ugyan mar...Oli miket vagott a fejehez es aztan meg nagy haversagban voltak.


Amit jerzyvel muvel az egyszeruen gusztustalan,ettol tobb esze lehetne.vajon miert nem szall szembe Becivel?

Vagy miert nem hisztizik Lacinak?


Minden tiszteletem a villaloknak hogy nem csaptak eddig le.

2011. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!