Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van nálunk mindenki a...

Miért van nálunk mindenki a Black Sabbath ellen?

Figyelt kérdés

A suliban és a környezetemben állandóan ócsárolják a black sabbath-ot meg Ozzy-t (mindennek lehordják) ráadásul nagyon nagy hányaduk a rock-ot szereti. És ami fájóbb hogy egy kategóriaként emlegetik a One Direction-nel , Justin Bieber-el, Seelena Gomez-el és a Tokio Hotel-el is. most november elején ez a gyűlölet átterjedt a youtube-ra és a fórumokra is...

Nekem ez már sok... vagy sokk

17/L



2012. nov. 16. 19:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
48%

Akkor nem csak én utálom ? de jó :)

Szerintem azért mert az egész black sabbath túl van értékelve , és ha a tagok kinézetét nézem egyszerre a tokio hotel ugrik be. És ez az ozzy osbourne szerintem undorító egy ember....

2012. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%
A black sabbath régen divatos volt, csak most már lejárt az ideje és gondolom ezért utálják.
2013. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
42%
Ja, kinézet miatt lenézni zenészeket, hát gratulálok. Magas intelligenciára vall. Az meg hogy régen volt csak divat... aki régen hallgatta az nem divatból tette, mint ahogy most sem. Zenét nem divatból hallgatunk. Kivéve persze ha diszkós vagy, akkor már nem szabad két hétnél régebbi zenét hallgatni, mert megköveznek...
2013. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
55%
2 hónapnál régebbit nem hallgathatunk , de igazából ami 2012ben készült az már nekem őskövület. És az is csoda ha egy zene nálunk "túlél" egy évfordulót.
2013. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
52%
Egfyébként nem jogos amit írtál mert a one direction-t (♥♥♥) is a kinézetük miatt ítélik el. Na most holgy is van ez ;) ?
2013. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a rajongóik miatt. Nem tudom hogy az sok "rocker" kinek képzeli magát , hogy mindenkinek beszólogat csak azért mert ő ozzy fosbornt és black sabbath-ot hallgat.
2013. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
68%

ma 19:33 Az One Directiont a zenéjük miatt ítélik el. Semmi újat nem alkotnak, a nyál viszont ömlik a pofájukból.


Egyébként én pont rockerként tapasztalom, hogy állandóan mindenki lenéz, csakmert én nem popzenét hallgatok. B@sszák meg, én nem szólok be senkinek a zenéje miatt, mások se tegyék már :S

2013. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
A one erection-t a zenéjük és a kinézetük miatt is elítélik . Bár én nem utálom az 1D-t , csak elmondtam mit gondolok róla ha már így szóba került. Én se hallgatok popzenét max poprock-ot (ami milliószor jobb a popnál) és rockernek se vallom magam , mert nem akarom magam beskatulyázni. Van egy saját ízlésem ami nekem úgy jó ahogy van. És a legtöbb rock vagy ahhoz hasonló együttes közvetít egyfajta életérzést is.... Én azt
2013. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

... Én azt GYŰLÖLÖM amikor a "nagy rockerek" ok nélkül beugatnak meg divatrockernek neveznek (k*rvára nem vagyok olyan) csak mert nem a Black Sabbath, Metallica , iron Maiden stb a kedvenc együttesem , hanem találtam olyat ami nekem ezeknél jobban tetszik. Pl: Linkin Park és hozzá hasonló együttesek. De ezektől a "klasszikusoktól" is szeretek néhány számot.

Metallica- unforgiven, enter sandman, notthing else matters

Black Sabbath- iron man

GNR: don't cry, november rain, paradise city, sweet child...

Na mind1 a tárgytól is sikerült eltérnem. Mindenesetre én sokkal jobban kedvelem a rockeret (még a sok köcsög ellenére is) mint a diszkósokat. És én azt gondolom, hogy a rockereket az ilyenekért utálják egy csomóan akik minden zenét leszaroznak ami nem rock vagy metál műfaj, a másik fele pedig hogy nem értik a rockereket ....


előző voltam 17/f

2013. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen, az ilyenek miatt ítélik el a rockereket. Egyébként sem a zenei ízlése miatt lesz valaki az. Ha valaki a rock zene mellett meghallgat mást is, az attól még nem lesz divatrocker. El nem tudom képzelni, hogy lehet úgy élni, hogy valaki csak egy fajta zenét hallgat :D
2013. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!