Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van nálunk mindenki a...

Miért van nálunk mindenki a Black Sabbath ellen?

Figyelt kérdés

A suliban és a környezetemben állandóan ócsárolják a black sabbath-ot meg Ozzy-t (mindennek lehordják) ráadásul nagyon nagy hányaduk a rock-ot szereti. És ami fájóbb hogy egy kategóriaként emlegetik a One Direction-nel , Justin Bieber-el, Seelena Gomez-el és a Tokio Hotel-el is. most november elején ez a gyűlölet átterjedt a youtube-ra és a fórumokra is...

Nekem ez már sok... vagy sokk

17/L



2012. nov. 16. 19:20
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
És ez 11. osztály elején kezdődött.....
2012. nov. 16. 19:21
 2/34 anonim ***** válasza:
50%
Mert valószínűleg fingjuk nincs róla, hogy a metál zene egyik legfontosabb úttörője Ozzy volt. Nem csak a Sabbath-al, hanem a saját nevén futó zenekarával is, elég csak a Crazy Train-t, a Mr. Crowley-t vagy a Diary of a Madman-t említeni. A ma rocknak/metálnak nevezett trágyában a gitárosok még mindig nagyrészt a Tony Iommi és Randy Rhoads(meg volt még pár nagy hatású gitáros, de ők nem kötődnek Ozzyhoz) által lerakott alapokra építenek.
2012. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Vannak ismereteik a bandáról , mert tanultuk az egészet, és ők a következőket mondják:

" Elegem van abból, hogy a "nagy rockerek" leszólnak mert nem megyek vissza a 70-es évekig. A black sabbath-nál szar a minőség , teljesen elkopott zenéik vannak És a rajongóik 100%-a egoista"

2012. nov. 20. 18:52
 4/34 anonim ***** válasza:
34%
Talán mert a black sabbat nem mostanában zenélt. Az ő számaik még nem votak annyira technikásak, mint pl egy dream theater. Felszínesebb emberek ezt hajlamosak összekeverni a zenei igénytelenséggel.
2012. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
16%
Azé' mert irigy pózer köcsögök.Ozzy mindig is előadó volt,tehát aki igazi élményt,minőséget akar,az szépen menyjen el egy koncertre és aztán kritizáljon.Sok balfa$z.Pofán kell őket ba$zni.
2012. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Soknak nem mondanám mert csak a 11-12. osztály csinálja ezt , és most már b*zizzák is Ozzy-t . Az meg a ráadás hogy kiírják a facebook-ra:

Dio meghalt 67 évesen

Ozzy 63 éves

Bírjunk ki 4 évet és jön a szép világ

:(((((((

2012. nov. 20. 19:52
 7/34 anonim ***** válasza:
19%
Dio-t szeretik, Ozzy-t meg nem? :D Ez hogy az istenbe lehet? :D
2012. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Dio-t se hiszem hogy szeretnék , az meg csak részben igaz hogy minden black sabbath rajongó egoista lenéző köcsög - hogy az ő szavukkal éljek- mert azért nem mindegyik....
2012. nov. 21. 22:57
 9/34 anonim ***** válasza:
19%

Érdekes, én a focistákról tapasztaltam, hogy egoista lenéző köcsögök, akiknek az arcuk büdösnagy pofonért sóvárog. Eddig egyetlen focistát sem ismertem személyesen, aki nem ilyen lett volna.


Ennek ellenére nem ítélem el elsőre a focistákat, mert attól hogy én nem ismerek egyet se, még létezhetnek normálisak is. Azthiszem ez lenne a követendő hozzáállás zeneügyileg is.


Egyébként manapság örül az ember, ha olyasvalakivel találkozik, aki nem csak azt hallgatja amit a rádióban hall. A black sabbath-osok ilyenek...

2012. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Én se vagyok black sabbath-os , mégse a rádióból művelődök, tv-t meg nem is nézek, esetleg csak filmeket de ennyi. Én azt furcsállom hogy pont a black sabbath-ot választották az utálkozás célpontjául. Bár miután a kedves black sabbath rajongók beszóltak nekem meg divatrockernek neveztek jogtalanul , azután már kicsit se fogom sajnálni őket. Viszont az utálkozók közé se fogok csatlakozni mert belém szorult egy kis büszkeség is. Persze vannak normális black sabbath fanok akik nem szólnak le mindent ami egy kicsit ismertebb....

Nekem addig nincs bajom velük amíg csak a dubstep, hip-hop, rap, pop, diszkó, house stb zenéket szarozzák, viszont ha a rock kategóriába jönnek nyomorékoskodni akkor már van..

2012. nov. 24. 14:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!