Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Green Day zenekar mennyire...

A Green Day zenekar mennyire igényes zeneileg? Mennyi idő alatt lehet eljutni az ő zenei szintjükre, és mekkora született tehetség kell hozzá, hogy valaki úgy tudjon zenélni, mint ők?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 15:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Tennék néhány kiegészítést/hozzáfűznivalót az eddigiekhez: Az lehet , hogy eltudod játszani a számaikat , de az még nem jelent semmit. Itt az életérzés és a gondolkodásmód a meghatározó , mivel ez ennek a műfajnak a lényege , nem pedig az , hogy annyira összetett legyen a zene , hogy vért izzadj a megtanulásához. A mondanivalót meg átérezni kell és nem megtanulni (mert nem is lehet megtanulni igazából).


Off 1:

" tankcsapda. Van náluk 1000 százszor igényesebb, tehetségesebb zenekar? Van? Ismeri öket bárki is? Nem...

Sokadjára, lehet szeretni a GD-t, biztos közvetít valamilyen letérzést, de attól még zeneileg 0, és csak a zenei igénytelenségre utal ilyet hallgatni. Pont. "


Basszus , enyhe túlzással könnyesre röhögtem magam xDD

A Tankcsapba zenéje kb 2 akkordból áll.....meg ahogy mondtad a "népszerűség semmit nem jelent" , akkor meg kit érdekel , hogy ők a "legnépszerűbb" pop-rock-punk banda Mo-n ? Az már szubjektív , hogy kinek mi a jobb , de ha gondolod írhatok pár hazai punk-rock-pop bandát ami SZERINTEM jobb.


Off 2: " Corey Taylor, (aki egy nagy példaképem, több van benne mint a green day összes tagjában együtt), azt mondta, hogy aki justin biebert szidja, az egy segg. és tényleg "


Ez a párhuzam jó nagy sületlenség... már bocsánat. Corey főleg nu metál műfajban tevékenykedik , a GD meg punkrockban. A kettő pedig nem összeegyeztethető , mert semmi hasonlóság nincs köztük. Justin Gayber meg egy playbackelő autotune hangú tinisztárocska aki sehol nincsen se a GD-hez se Corey-hoz képest , a dalszövegeit se ő írja...erről ennyit. Egyébként C. Taylor nyilatkozatát én máshogy hallottam , még azt is elferdítetted amit a "példaképed" mondott. Mert szó nem volt arról , hogy "aki utálja az egy segg" . De ha netalántán tévednék: Azért mert Corey ezt mondta akkor már neked is egyből ez lesz a véleményed ? Mekkora nonszensz.....

De valahogy nagyon ismerős a kérdéseid és válaszaid megfogalmazása , szóhasználata... szerintem ez egy provokatív kérdés , látszik , hogy csak azokat a rajongókat próbálod hergelni akiknek még nem elég erős a jellemük ahhoz , hogy ez leperegjen róluk:)

2014. márc. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nyugodjon le mindenki és hallgasson Led Zeppelint! :D Az már egy bizonyos szintet megüt.
2015. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Norrdemon válasza:
Utolsó, adom :D
2018. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!