Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek régen nem voltak...

Gauldoth kérdése:

Szerintetek régen nem voltak igényesebbek, kidolgozottabbak a zenék? (A mai igényes zenék nagy részét régen alapult bandák éltetik)

Figyelt kérdés

Most le is fogtok hurrogni, és azt is belátom, hogy többé-kevésbé jogosan. De nem azt akarom mondani, hogy a mai stílus egy fabatkát sem ér. Mehetne ez, csak nem minden mennyiségben, és a számok 9/10-e ugyanolyan, és félig kidolgozott. Legalábbis, amikor néha belenézek a 2 zenecsatornám egyikébe, szinte mindig jönnek ezek a fél-rap-es pop-os zenék. Egy "jó" refrén kitalálnak, és aztán kitöltik a refrének közti időt valami hablattyal. (Azért hablaty, mert ezek nem rap-ek szerintem) Nekem legalábbis ez az érzésem. Ja és van most ez a dubstep is. Ez egy stílus, ami annyira nem jön be, hogy azt sem tom megmondani, hogy jó és igényes-e csak nekem 0, vagy igénytelen, és azért 0.


Most igazából azt szeretném kérdezni az egésszel, hogy szerintetek 22 éves fiú létemre máris tokos lettem, és azért nem bírom ezeket a zenéket megérteni, vagy ez tényleg igénytelen.


2012. aug. 23. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Van elég sok igénytelen és egy idő után zavaró, ha nagyon hasonló zenéket hallgatsz csak.

Szerencsére vannak még jó zenék, csak nem mindig a rádióban és a TV-ben kell ekresni, hanem youtube-n.

2012. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Pontosan. Van az idétlen kategória pl. Fluor, Majka, stb. és van a normális kategória, pl. Tóth Vera, Kökény Attila, Fivérek, Rúzsa Magdi. Akkikre büszkék lehetünk.
2012. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ebből nekem egyedül Rúzsa Magdi az aki tényleg jól énekel. Túth Vera meg nem tudta, hogy hogy kell beszálni egy kocsiba (adásban)


Inkább magyarok közül is ilyenekre gondoltam jobbaknak:


NOX

Hooligans

Ákos

100 folk celsius

Hobo b. b.

United

Crystal

Rapülők

Jazz meg az

Deák Bill

KFT

LGT

Omega

Tankcsapda

Zanzibar


Ezekből nem mindet szeretem sőt. De ha ezektől meghallgatok egy számot (nagy vaéószínűséggel) egy kidolgozott zenét hallok. Ma meg ha jó a refrén örülni kell, és egyik olyan mint a másik nekem.


De akkor ezek szerint én vagyok már most maradi...

2012. aug. 23. 20:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Végül is az a lényeg, hogy szerintetek ami manapság megy a médiában (és nem a régiek egy újabb dala) az akkor nem mind szar nagyon kevés kivétellel, hanem csak nekem nem stílusom.
2012. aug. 23. 20:28
 5/7 anonim válasza:
Ők is nagyszerű énekesek. Tóth Verának nagyszerű hangja van attól. Szerintem Ákos, Fivérek, Hooligens, Omega, hihetetlen zenészek, és jó emberek. Magyarországon rengeteg tehetséges embes van, akár világ szinten, csak más nyálgép foglalja be a helyét.
2012. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát többé kevésbé, de egyetértesz velem?
2012. aug. 23. 23:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül is amúgy a kérdés nem csak hazaiakra vonatkozik, sztem külföldi zenékre is hasonló igaz. A régiek néha hoznak számokat amik nekem tetszenek de az újak szerintem nagyon kevés ember ízlését elégítik ki...
2012. aug. 23. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!