Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Green Day zenekar mennyire...

A Green Day zenekar mennyire igényes zeneileg? Mennyi idő alatt lehet eljutni az ő zenei szintjükre, és mekkora született tehetség kell hozzá, hogy valaki úgy tudjon zenélni, mint ők?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 15:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
16%

hát jó :D...

kinek mi, igaz, nekem a Green Day, de ha neked JB akkor egészségedre, és te nekem olyat ne mondj h "ne pofázz" főleg így név nélkül ne kérlek... kösz, ha megértetted. ha nem akkor meg ültess magadon.

2012. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
szerintem nem összetettebb a green day zenéje, mint justin bieber. és ezt mondjuk rockzenészként mondom, mert talán értek is hozzá :D húha, most micsoda szentségtörés történt, ugye? jobbnak tartom a greendayt, több tartalom áll(hat) mögötte, de justin bieber dalok írásához is kell annyi zenei ötlet, és tehetség.
2012. dec. 29. 19:08
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Am rockzenészt hogy értsük? Van fent valahol videód/videótok? (nem kritika képp, csak kíváncsi vagyok, mert a válaszaidból úgy nézem, hogy komolyan csinálod)
2012. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

van. de nem fogom belinkelni

egyébként mi is játszottunk green dayt, csak "kinőttük" . bár ez is csúnya szó, a hangulat, a szövegek, az érzés az egyedi náluk is, emiatt én is tisztelem őket, de most igazából az húz fel, hogy már végigtárgyalták itt a válaszolók a kérdést, aztán jön valami kis hülye, aki nekikezd justinbieberezni. Corey Taylor, (aki egy nagy példaképem, több van benne mint a green day összes tagjában együtt), azt mondta, hogy aki justin biebert szidja, az egy segg. és tényleg

2012. dec. 29. 19:33
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

És privátban sem küldesz linket?

Mi páran most akarunk összeállni zenélni, én spec green day dalokra is gondoltam, hogy lehetne nyomatni őket, bár nem tudom, hogyan szólnának az én hangommal (am 17. és 22. vagyok)

2012. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

nem, nem akarok névvel írni, volt már ebből baj, hogy máshonnan hallottam vissza, hogy milyen zenész vagyok, mert "szélsőséges" véleményem van, és nem tisztelek másokat. bár egyébként amatőr zenekarokat meg szívesen meghallgatok, nem nézek le valakit amiatt, mert kezdő, és szoktam segíteni kezdő zenekaroknak. de ezt meg magyarázhatom, amikor már csúnyán néztek rám, miután azt mondtam, hogy beatlest játszani unalmas..:D

kezdő zenekaroknak ajánlom a green dayt, ha a gitáros kezdő, akkor jó, mert könnyű szólók vannak, a dobnál azért észnél kell lenni, de egyáltalán nem nehéz, énekkel nem igazán foglalkoztam, de basszusgitárosoknak is, ha még nagyon kezdő, ezt nyugodtan lehet vinni

2012. dec. 29. 19:42
 27/33 anonim ***** válasza:
5%

Hát mondjuk nekem 15 évesen még jó ideig nem lesz unalmas semmi, a srácok meg már elég régóta és szerintem egészen jól tolják, úh már csak meg kell keresni azokat a dalokat, amiket tudok jól énekelni, mert hát ugye az eredetiket pasi énekli, teljesen más hangfekvésben, és vagy át kell variálni az egészet, vagy azt a párat tudjuk játszani, ami belefér az amúgy sajnálatosan kicsi hangterjedelmembe...

Mondjuk, nem is akarjuk játszani a nagy, komoly bandát, csak suli szinten, ottani rendezvényeken meg a magunk örömére. Hál' Istennek van rá igény, a mostani sulis banda tagja épp kirepülnek, én meg már így is szoktam énekelni közönség előtt, úh páran már előre örülnek.

2012. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
95%
A Green Day-nél az éneklésen és a dalszövegeken van a hangsúly. Az igaz, hogy nem nehéz eljátszani a számaikat, de ettől még k*rvára nem lesz "primitív zene" istenem -.-
2012. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Hülye kérdésre hülye válaszok.
2013. ápr. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
de az, hogy egy féléves kérdésre beírsz egy semmitmondó "választ", az valóban nagyon bölcs dolog, gratulálok fiam!
2013. ápr. 27. 06:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!