Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Green Day zenekar mennyire...

A Green Day zenekar mennyire igényes zeneileg? Mennyi idő alatt lehet eljutni az ő zenei szintjükre, és mekkora született tehetség kell hozzá, hogy valaki úgy tudjon zenélni, mint ők?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 15:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
25%

még működik?? azthittemmár rég feloszlottak:))

zeneileg 0, gitár szint kb 2-3hónap, dobhoz nem értek, basszusgitár néhány hét, ének meg megintcsak hozzáállás kérdése, de nem kell sokat számolni. született tehetség..:D egy majmot be tudnék idomítani olyan szintre.

2012. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 chrishu ***** válasza:
30%

Dob kb 2 hónap

(csak, hogy az elsőt kiegészítsem)

2012. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
30%
én is tanítok gitározni, a Green Day nagyon alap, kezdőkkel tanuljuk, aztán tovább is lépünk. egy értelmes gitárszóló nincs abban a zenében. igazából nem baj, ha egyszerű a zene, vannak attól még jók, de nekem a Green Day pont nem ilyen:)
2012. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%

Te soha az életbe nem fogsz eljutni arra a szintre amire ők. Első neked meg talán az iq-d nagy nulla, de a GD zenéje igen is jó! Igaz van jobb is, de bőven megfelel. Mellesleg 26 éves az együttes és nem is fognak feloszlani amíg meg nem öregednek és el nem fáradnak.

Egy zenész

2012. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Pedig eljutottam. igaz, tartott néhány hónapig, de a zene nem ott kezdődik. te biztos rendkívül színvonalas zenész lehetsz :D
2012. okt. 15. 10:15
 6/33 anonim ***** válasza:
77%
Odáig lehet hogy eljutottál, hogy el tudod játszani néhány számukat, de azt valakinek meg is kellet írnia:P
2012. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
Elhiheted nálad színvonalasabb. De ha te úgyis olyan "jól tudod " akkor minek tetted fel a kérdést ? Senkit nem érdekel, hogy nem szereted a green day-t.
2012. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
54%

Látom, páran nem képesek különbséget tenni a dolgok között.

A Green Day nem játszik túl bonyolult zenét, de ez nem feltétlen jelenti azt, hogy rossz lenne. Attól, még hogy egy zene 4 (most csak úgy mondtam egy számot) akkordból áll, még lehet jó. Na de itt arról volt szó, hogy mennyi idő szükséges, hogy valaki eljusson az ő szintjükre. És valóban nem kell rá éveket szentelni.

2012. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
21%

Úgy bírom, mikor jönnek a beszűkült idióta fanboyok, és ha bárki nem azt írja, hogy az adott zenekar a legjobb a világon, akkor már is fikázza és égetnivaló. :D

A Green Day zeneileg 0. De tényleg, semmi hangszeres tudás vagy zenei érzék nem kell ahhoz, hogy az ember egymás mögé pakoljon 3 kvintet egy 4/4-es ütemben.

Az eljátszásához meg főleg nem, tulajdonképpen a harmadik gitár óra után már biztos, hogy bármelyiket el tudod játszani...

Ettől még lehet szeretni, a legyek is a szarra szállnak, de attól még ez nem "szint" és nem kell hozzá semmilyen "tehetség"...

2012. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

egy "zenész", bár kezdő zenész ismerősöm mondta, hogy úgy akar majd játszani, mint a Green Day. mondtam neki, hogy semmi akadálya, csak várjon még vele 2 hónapot:) és nem hitte el, miatta tettem fel a kérdést. Láttam 2 ember egyetértett velem, aztán jött a személyeskedés, meg a lepontozás, úgyhogy azt nem én kezdtem..:D

Szóval köszönöm a hasznos válaszokat, aki meg sértve érzi magát, amiért nem istenítjük a primitív zenéket, oldja meg saját magának a problémáit, ne ide jöjjön kötekedni:)

2012. okt. 15. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!