Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Marilyn Manson. Utáljátok?...

Marilyn Manson. Utáljátok? Imádjátok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla? Mit gondoltok a bandáról? Mit gondoltok arról, amit képvisel? Mit gondoltok az előadási módjáról?

Utáljátok? Imádjátok? Szerintetek tehetségesek/tehetségtelenek?

Itt leírhatjátok a véleményeteket.


2009. jan. 14. 18:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
97%

nm értem azokat akik nem szeretik...amugy meg nem sátánista hanem a gothic stílust képviseli...és nm értem h mibajotok van vele....legalább nem hazudik a számaiban és kimondja amit gondol....nem ugy mit a sokak által imádott justin bieber (aki mellesleg sz*** se tud)és marilyn mansonnak jó hangja van...akinek nem teccik az meg ne nézze...nekem nem teccet m.j. amit művelt...na az reklámfogás volt...na de mind1...és mi volt az tavaly...egyház fölháborodott min?... kit érdekel h böjtölnek ellene...hát áldásom rájuk...de nm érnek el vele semmit...ilyenen is fölkapni a vizet..

amugy sztem hallgassátok nagyon jó...bnőm is undorodott tőle mert csk hallásból ismerte...de ha meghallgatott 1 számot és rögtön megszerette....ÉPÍTI A LELKET!!!!!

pux

2010. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%
én imádom Mansont.a pasast is és a zenéit is.nemismerem igazából a stílusát nem vok rocker se punk meg ilyenek nemis ismerem ezeket a stílusokat.emo vok és igen mindenki furcsálja hogy mégis ilyent hallgatok?hát ezvan:D
2010. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Kezdjük aval hogy Marilyn Manson nem vetette ki a bordáit ez hülyeség tény próbálta magát leszopni nem sikerült abbahagyta

Mükás 1 csávó az igaz ezért szeretik az emberek ő csak próbálja összerakni a müvészséget a halállal lásd Marilyn Monro

Manson church

Marilyn mansont több mint 8 éve halgatom és imádom a live ok a legjobbak

aki nem szereti az valószinü nem tud olyan sokat róla

ha valamit szeretsz vagy utálsz azt utáld azért mert saját szemeddel olvastál róla híreken vagy riportokat

(utálom a tokyo hotelt) de sokan utánna se olvasnak hogy kik ők csak megnéznek 1 képet és azt mondják hogy ez buz. vagy sem

ciszatérve mansonra ha anyira utáljátok és utálják az amerikaiak is ez csak 1 tévhit nincs kire kenni az erőszakot ezért biztos Manson volt mert ő kigunyolja amerikát meg ellene van . azt már kevesebb ember tudja hogy obama meg az előtte lévő "zsorzs buss" több bombát dobot le afganisztánba meg több embert küldöt a halálba mint ahányszór megfogtátok a kilincset ennyit erröl

2010. aug. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 nihily válasza:

Mansont 10 éves korom óta hallgatok. Most 15 éves vagyok, egy hülye kamasz, egy retardált pattanásos seggdugó, aki sz.r mindenre még kb. 3 évig, aztán átmutál szuper hipokritává.


Szóval, régóta hallgatom a fózert és úgy gondolom, hogy nagyon jó hatással volt rám a zenéje, meg úgy az egész ember a maga furcsa filozófiájával és fizimiskájával. Inspiráló, mert habár talán tehetségesebb üzletember mint zenész, én még mindig úgy gondolom, hogy az amit ő eddig képviselt és mutatott magából, az többől áll, mint egy kontaktlencse, egy női fűző és vagy két kiló púder groteszk egyvelege. Az az individualista, kissé elborult, amolyan nietzschés "fiiiling", amelyet a zenéjében fogalmaz meg, igenis hordoz magával társadalomkritikát, mondanivalót, eszmét, itt-ott művészi értéket, no és persze sok-sok pénzt.


Manson megtanult intelligensen sz.rni a társadalomra. Saját pszichózisát a maga hasznára tudta fordítani, úgy hogy közben önmegvalósítása és művészete sem veszett ennek a kárára. Az, hogy mostanság kicsit visszafogot magából... hát, 40-es már ő is, impotens meg minden...

2011. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

"Most 15 éves vagyok, egy hülye kamasz, egy retardált pattanásos seggdugó, aki sz.r mindenre még kb. 3 évig, aztán átmutál szuper hipokritává."

Ezt azért idézem, mert jól tükrözi, hogy Manson milyen hozzáállást közvetít azoknak, akik hallgatják. Kommentálni nem szeretném, annak, aki írta, viszont üzenném, hogy nincs szükség arra, hogy ennyire ideges legyen, nem hiszem, hogy bárki is bántani akarná, én legalábbis biztos, hogy nem, és annak sem a bántás a célja, hogy ezt leírtam neki. Feltűnő volt nekem még az, hogy a "mansonosok" között milyen sok az, aki rengeteg helyesírási hibát vétett, vagy a mondatokat kompletten egybeírta. Az a kérdés merült fel bennem ezzel kapcsolatban, hogy ha Manson annyira intelligens képet közvetít mindenkinek, aki hallgatja, vajon miért nem ösztökéli ezeket az illetőket arra, hogy helyesen fejezzék ki, amit mondani akarnak? Ezt is mindenképpen érdekesnek találom. Egyébként, ahogy írjátok is, vitathatatlan, hogy Mansonnak sok mindenben igaza van. Igen, sok félelem van a világban, és igen, nekitámad az egyház...erről viszont eszembe jut egy régi mondás: Mi jár annak, akinek igaza van? A szája... Emiatt Manson nekem személy szerint nem tartozik a kedvenceim közé. Nekem a művészet egy tőle sokkal magasabb szinten űzendő dolog (ezt illusztrálandó ajánlom a honlapján a képeit is megtekintésre, és összehasonlításra más, valódi művészek képeivel).

2012. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
én csak annyit mondok, hogy az ilyeneket mint ő, meg kellene ölni -.-"
2012. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nem akartam hozzászólni, csak olvasgatni, de most már csak azért is megteszem.


"nem ugy mit a sokak által imádott justin bieber (aki mellesleg sz*** se tud)"


Nehogy már Justin Bieber legyen a mérce!

2012. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
KEDVENC TwT
2016. dec. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!