Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Marilyn Manson. Utáljátok?...

Marilyn Manson. Utáljátok? Imádjátok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla? Mit gondoltok a bandáról? Mit gondoltok arról, amit képvisel? Mit gondoltok az előadási módjáról?

Utáljátok? Imádjátok? Szerintetek tehetségesek/tehetségtelenek?

Itt leírhatjátok a véleményeteket.


2009. jan. 14. 18:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%

Lejárt lemez, nem alkotott semmi maradandót. nem is csoda, hogy mostanában nem hallani róluk.

nem állt jól a csávónak, hogy felvette ezt a reggelire is patkányt eszek akkora metálállat vagyok pózt. botrányhős akart lenni, de a közelébe se ér egy Jimi Hendrix/Kurt Cobain típusú ikonnak. ők igazak vltak, M. M. meg nekem nem valódi.

2009. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%

Hat a noverem rajongoja volt es fojton azt hallottam tole, ki nem allhatom, bena,.

Igaz a mai napokban egy enekes / enekesno sem ugy van mint regebb hogy kesz slager lesz a zeneibol, de ez a M.M. hat komolyan...ez az en velemenyem hogy egy vadbarom

2009. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem lenne olyan agyonerőltetett, akkor még jó is lenne.

A zenéi nem rosszak, de élőbe szégyen.. A helyében ki nem mernék állnia színpadra..

2009. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
21%
Az ki az....?!
2009. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Igen a jó szó rá az, hogy erőltetett, ilyen "beadom a népnek, hogy sátánista vagyok, és überklafalaza leszek" közben meg sehol semmi.
2009. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
Vannak jó számai nemtagadom, de én elvből sem szeretem hallgatni. Metált hallgatok, de MMtől messze állok. Vnnak nála sokal jobb előadók is.
2009. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
18%
azt olvastam róla h kivetette a bordáit hogy elérje a..... de amugy 1-ik kedvencem
2009. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekes jelenség Manson az tény, de azt nem hinném, hogy rossz ember lenne. A lengő bordáit meg azért vetette ki, hogy vékonyabbnak látszon.
2009. jan. 17. 19:07
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

az emberek mindenféle bővebb ismeret nélkül alkotnak bárkiről képet.

#1 nem azért vetette ki a lengőbordáit

#2 nem sátánista

#3 élőben IS nagyon jó a hangja


ha nem csak a szátok járna hanem megnéznétek esetleg pár interjút akkor tudnátok miről van szó.

2009. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
78%
Imádooom! és még jó pár haverom is fanatikusa XDXD
2009. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!