Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Marilyn Manson. Utáljátok?...

Marilyn Manson. Utáljátok? Imádjátok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok róla? Mit gondoltok a bandáról? Mit gondoltok arról, amit képvisel? Mit gondoltok az előadási módjáról?

Utáljátok? Imádjátok? Szerintetek tehetségesek/tehetségtelenek?

Itt leírhatjátok a véleményeteket.


2009. jan. 14. 18:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
Csak annyi.. hogy nem mindegy??? Valaki szereti valaki nem és nemkell lefikázni és nem egy vadbarom!!!!
2009. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%

Én szeretem:)

Jók a számai de amúgy egy bizarr , ijesztő alak. (mármint a kinézete)Egyedi az biztos...

2009. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
60%
néhány száma nekem is tetszik de ahogy kinéz az undoritó...Legutóbb a Gyűrűk Urában láttam ilyen embereket.
2009. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
45%
Kinézetre undorító. A zenéje se tetszik... De azért nem utálom, nem is tudok róla szinte semmit.
2009. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%

Én a zenéjét imádom,a személyiségét már megosztónak találom.

Olvastam a könyvét,érdekes élmény volt.Én azért azt gondolom,hogy azért nem annyira beteg lelkületű,mint amennyire annak képzelik,illetve amennyire ő annak szeretne látszani.

Szerintem ez az egész imázs,amit ő maga körül felépített-felépíttetett,elsősorban az üzletről és a pénzről szól.Nem kell mindent elhinni,amit a média sugall.

Egyébként meg,tényleg nem kell leszólni azt,aki a zenéjét szereti.Ízlések és pofonok,avagy de gustibus non est disputandum.

2009. jún. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Thurston ***** válasza:
51%

A zenéje full jellemtelen, igénytelen industrial metál. Unalmas, nincs mit magyarázni rajta. Aztán néhányan dobálóznak olyasmikkel, hogy mondanivaló, társadalomkritika, görbetükör, meg egyebek...

Manson tükre egy kis festék, domina bőrszerkó, egy marék szar, pötty nyál, meg egy felére szívott agy kombója.

Amit ennyivel elő lehet idézni, az minden, csak nem görbe. Ha hiteles lenne akkor saját magát kéne "tükröznie".

2009. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
37%
Az utolsó válaszoló jól összeszedte a lényeget.
2009. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Thurston ***** válasza:
35%

"Egyedi az biztos..."


Hehe, ezt komolyan mondtad? Gondolom vagy kábé 13 éves. Ha ennél idősebb vagy, akkor illene tájékozottabbnak lenned.

2009. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
De tényleg. Mi ebben az egyedi? Bugyuta, primitív emógót-denemazakarlenni-hanemindustrialk.rvatrú-metál zenet tol. Gyenge, kevés, nevetsegés.
2009. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%

Mr.Manson számtalan interjúban és az önéletrajzi könyvében is elmondta hogy nem vetette ki a bordáját, és hogy ezt csak az ingyenreklámért találta ki.. buta emberek


egyébként ha befutok, én kivetetem

2009. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!