Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek megvegyem ezt a...

Szerintetek megvegyem ezt a gitárt?

Figyelt kérdés

[link]


Nézzétek meg a linket!


Még csak akkusztikus gitárom van, de szeretnék venni egy elektromosat is. Erre a hangszerre találtam és meg szeretném kérdezni tőletek, hogy érdemes-e megvenni, jó vétel lenne-e?


2010. szept. 11. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
nem érdemes megvenni, és nem jó vétel. Csak a baj van az ilyen gitárokkal
2010. szept. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mijen gond lehet vele?
2010. szept. 11. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:

A tremoló nagyon elhangolja a gitárt. Én egy fix húrlábasat néznék a helyedben. Ha olcsóbb árkategóriásat nézel, akkor a Cort a legjobb választás.

Én is gitárvásárlás előtt állok. Egy Cort Z40-t nézetem ki magamnak.


15/F

2010. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg inkább vegyél fender squiert vagy mittudomén de ez nem jó de szerintem cortot se vegyél annyira odavannak érte hogy jó ár érték kategória aztán jó nagy sz@r tanulógitárnál nem tőbb
2010. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából nekem tanulógitárnak kéne
2010. szept. 12. 15:16
 6/8 anonim válasza:

NE!!! inkább keress egy használt gitárt, akár régebbit is, halálkomolyan mondom, sokkal jobbakat találsz 25ér. ezt megveszed, nyakamat rá hogy utánna napi 10* fogod magadat elküldeni a f*szba mert annyira nem jó vétel. gyorsan elhangolódik, a tremoló pláne nagyon szar, az elektronikája csapnivaló... gondolom be vagy sózva mert kéne egy gitár, akár gyakorolni, tanulgatni, de eskü inkább keress még 1 hónapig minthogy rögtön rosszat vegyél, egy életre pecsételheti a tudásod.

segítségként pl ajánlom a gitarshop.hu-t is ahol rengeteg gitárt találsz, pitiáner áron. pl ezt ajánlanám is, ezt a gitárt ismerem, haveromnak is ilyen van, igaz ő nem válna meg tőle semmi kincsért:


[link]


szép, olcsó, megbízható gitár.

remélem sokat segítettem. :)

üdv: egy kőszegi dobos

2010. szept. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szüksége lesz a tremolóra, ha nem olyan zenét játszik. De szerintem se vedd meg... :)
2010. szept. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne szükségem rá akkor biztosan fixhúrlábasat vennék.
2010. szept. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!