Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megéri megvenni ezt a gitárt?

Megéri megvenni ezt a gitárt?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, jó lenne-e nekem?


C.Giant gyártó, kép : [link]


Jó lesz ez nekem?


2011. nov. 2. 20:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ár 75euró, de lealkudtam 60ra! :D
2011. nov. 2. 20:26
 2/17 anonim ***** válasza:

Sose hallottam róla, de ennyi pénzért sokat nem lehet várni.

Ilyen árkategóriában mindig ki kell próbálni, mert előfordulnak használható darabok, de a nagy része hulladék.

2011. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És honnan tudhatom hogy használható-e?
2011. nov. 2. 20:50
 4/17 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni tartja-e a hangolást, ha komolyabban megnyújtogatod a húrokat, a bundok jók-e, nem zörög sehol, egyenes-e a nyak, az elektronika működik-e, pickupok normálisan szólnak...

Igazából a kulcsok, húrláb, bundok, nyak egyenessége a legfontosabb, a többi olcsóbban javítható.

2011. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát a gitár új, németből lett behozva.
2011. nov. 2. 21:18
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha kell tudok közelebbről képeket adni...
2011. nov. 2. 21:21
 7/17 A kérdező kommentje:
2011. nov. 2. 21:23
 8/17 anonim válasza:

Szerintem akkor inkább vegyél Harley Benton gitárt a Coda hangszerbe, én is ezzel kezdtem, teljesen meg vagyok vele elégedve. És 100%-ban ugyanaz a kinézete ^^

[link]

2011. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Harley Bentont még viccből se.

Tényleg, képekből semmi sem látszik, ezeket élőben kell megnézni.

Nincs valami ismerősöd aki régebb óta gitározik?

Vidd el, nézze meg, játsszon rajta kicsit.

Akinek van tapasztalata, annak gyorsan kibuknak a hibák.

2011. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Ez ilyen aldi-ban kapható kínai gitár. Minőségre ugyanaz mint a harley-benton és társai. Készletben most megy az aldi-nál 30ezerért.

[link]


Végülis kezdőnek jó, arra, hogy rájöjjön az ember akar-e komolyabban gitározni. De menj el egy hangszerboltba, vegyél kézbe pár drágábbat, hogy legyen mihez hasonlítani. Aztán menj el aldiba és fogd ezt is kézbe.

Van ilyen thomannos gitárom, az is hasonló, használható, kicsit nagy a húrmagasság, szóval komolyabb szólózáshoz már nem jó. Ha tudsz, inkább gyűjts hozzá egy kicsit, 50-60 ezerért már nagyon korrekt gitárokat lehet kapni használtan, sokkal jobb egy jó gitáron tanulni.

2011. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!