Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt a gitárt érdemes megvenni...

Ezt a gitárt érdemes megvenni 25. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

A tulaj azt mondja eredeti Washburn, Amerikában készült, vó minőségű fa nyaka van. Már 8 éve az ember tulajdonában van, tehát nem mai, de eredeti. Elektromos, bevágott testű szólógitár, 6húrral, tremolókar nélkül, + ad hozzá egy jó minőségű tokot.

És ha így adja 20 ezerért kerek perec, mennyit kell még rákölteni? Tehát erősítő kell? vagy anélkül is szól? És az mennyi? Valamint van súlya, egy pánt sem ártana. Az mennyi lenne? Valamint a bevágott testű gitáron szólózni érdemes? Mert én zúzni is szeretem az akkordokat, de még csak klasszikusom volt.

Köszönöm!


2011. aug. 7. 11:29
 1/1 takagi_akito ***** válasza:
A bevágott testű gitárhoz nem feltétlenül szükséges erősítő de nem kimondottan szólógitár. Akkordjátékra alkalmas ha szólózgatni akarsz én egy szólógitárt javasolnék és azon is lehet akkordokkal játszani hevedert pedig már 2000 ft-ért kapsz :D A gitáról nem tudok nyilatkozni nem láttam :D
2011. aug. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!