Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zámbó Krisztián az X-Faktorban...

Zámbó Krisztián az X-Faktorban szerintetek is nagyon rosszul szerepel?

Figyelt kérdés
Hamis, se hangja, se külseje, csak az apja neve miatt nem esett ki ma. Megérdemelte volna!

2012. okt. 13. 22:45
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Azt írja az énektanára, hogy TELJES 8 hónapig(?!) tanult valamikor régen énekelni Zámbó Krisztián. Hát ez nagyon kevés, még annak is, aki valóban tud énekelni. De ő nem is tud, ordítani meg a szamarak is tudnak, eső előtt.
2012. okt. 25. 22:15
 42/50 hannah97 válasza:

szerintem neki van a legrosszabb hangja az xfactorban.:)

csak azért tartják bent mert az apja a jimmy XD

de a fehér zoli is nagyon szar..://

az aki jo az szerintem az Oláh Gergő, neki nagyon szép hangja van...:) és szerintem a csobot adél sem rossz.....igaz h nem a legszimpatikusabb lány de a hangja az jo..:))

2012. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Tegnap jó nagyot csalt az RTLKlub. Bevágott reklám alatt hozzácsapták a Zámbó familia több száz SMS-ét, hogy ez a hang nélküli "énekes" ki ne essen. Én akkor átkapcsoltam és még háttérzeneként se érdekel többé. Ez a mostani X-Faktor nagy 0.
2012. nov. 4. 21:10
 44/50 A kérdező kommentje:

Hogy lehet veszélyben valami, ami NINCS?! Hol van egyáltalán hangja Zámbó Krisztiánnak? Ja vagy úgy, klipek és Youtube videókra gondol? De azokat szépen lehet ám kijavítani, sőt, más is énekelhetett helyette!

[link]

2012. nov. 15. 13:34
 45/50 anonim ***** válasza:
Ma végre a Geszti péter megmondta neki az igazat,hogy nem fogják szeretni ha így folytatja mert jobbak esnek ki nála.
2012. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Remélem ma kiesik.
2012. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

NEM esett ki, nem is fog, ő már most is a lakásukban a hisztis sztárocska! Stone ki akar költözni, Szabó Dávid már besokallt és kiköltözött emiatt a senki miatt.

MEG FOGJA NYERNI. Ezt akarja a Zámbó familia és az RTLKlub.

2012. nov. 20. 02:21
 48/50 A kérdező kommentje:
2012. nov. 20. 02:23
 49/50 anonim ***** válasza:
nem értem miért nem zárják már ki jelentkezésnél az ilyen sztárcsemetéket? nem hiszem el hogy az rtl-nek ennyire fontos a pénz meg a csalás hogy ezt hagyja..
2012. nov. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:

De igen az RTL-nek fontos de nem a csalás, hanem a nézettség és a lóvé. Ez ellen nincs apelláta.

Ha milliomos lennék én is bent lehetnék megfelelő ismeretségi körrel a döntőbe. :D

2012. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!