Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zámbó Krisztián az X-Faktorban...

Zámbó Krisztián az X-Faktorban szerintetek is nagyon rosszul szerepel?

Figyelt kérdés
Hamis, se hangja, se külseje, csak az apja neve miatt nem esett ki ma. Megérdemelte volna!

2012. okt. 13. 22:45
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Első alkalommal nagyon jól utánozta Krisztián. De más dalokkal pocsék.
2012. okt. 13. 23:34
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az sem tetszett.

Utánozhatatlan, és aki ezt megpróbálja, az máris kevesebbként tűnik fel, még akkor is, ha profi is.


A másik meg, hogy odajött, hogy ő nem akar Jimmyre hasonlítani, esze ágában sincs, de azért azt a dalt hozta. Ne vicceljünk már.

2012. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem amit már többen le is írtak előttem.Jimmy utánozhatatlan.Az élőshowban pedig Krisztián elég pocsékul énekelt,ki kellett volna esnie.De persze neki sok pénze van,így lefizet jó sok embert hogy rá szavazzanak,és ő fogja megnyerni a xfaktort,ugyhogy kár is nézni.Másrészt tegnap két olyan ember párbajozott,akik jól énekeltek,nehéz lett volna dönteni,de Ildike eldöntötte az egészet,pedig a közönségnek kellet volna megadni az esélyt hogx döntsenek.Ugyhogy én ezek után nem fogom nézni ha már előre lehet tudni hogy ki fog nyerni,a Zámbó Krisztián.
2012. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog nyerni, mert akkor kiakadna mindenki, de neki lesz a legnagyobb menedzselése az x faktor után.
2012. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyenge volt. Bár szerintem nem ő fog nyerni, kizártnak tartom. Úgy gondolom, és remélem is, hogy Oláh Gergő lesz a befutó.
2012. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem Krisztián nagyon jól énekel, le lehet róla kopni:P Senki se tud mindig 100%-ot nyújtani... Nektek se menne.. : /
2012. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
97%

Megkérem Zámbó Krisztián hozzátartozóját, hogy fogja vissza magát. Mindenki arról mond véleményt akiről akar.

Persze, senki sem tud mindig 100%-ot nyújtani, ez ok. Na de hogy soha??? Én sem tudnék, ezért nem égetem magam a sírszfaktorban, vagy akárhol máshol, de azért hallásom még van.

2012. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
34%
16-os vagyok, jó, lehet, hogy van, aki tud, elgondolkodtam, talán tudok is olyat, aki tud mindig 100%-osan teljesíteni, de emellett még Krisztián pluszban amiatt is szétizgulja a fejét, hogy őt még az édesapjához is folyton hasonlítják az emberek, nem csak a többi versenyzőhöz. Meg az nem egy ismert dal volt, amit tegnap előadott, szóval lehet, hogy meg lett neki mondva, hogy "ezt kell elénekelni", tehát "nincs még benne a fülében", akkor ismerte csak meg, mikor az lett neki választva.
2012. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
0%
16-os vagyok, NEM ROKON, HALÓ!!! :D
2012. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
24%

16-os vagyok ismét:D

Még annyit akartam, hogy pl amikor a Feel-t énekelte, akkor például túlságosan akart bizonyítani, és az mondjuk azért nem sikerült neki olyan jól. Tegnap amit énekelt azt meg nem ismerem, szóval azt nem tudom, mennyire volt hamis.

2012. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!