Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zámbó Krisztián az X-Faktorban...

Zámbó Krisztián az X-Faktorban szerintetek is nagyon rosszul szerepel?

Figyelt kérdés
Hamis, se hangja, se külseje, csak az apja neve miatt nem esett ki ma. Megérdemelte volna!

2012. okt. 13. 22:45
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
94%
Az X-faktor nem egy pszichoterápia, hanem egy "tehetségkutató" műsor. Nem bántásból mondom, de tegnap amikor elnéztem ezt a csávót arra gondoltam, hogy inkább oda kéne járnia, nagyon nincs rendben a lelki világa. Szemmel látható szerintem.
2012. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
93%

http://www.youtube.com/watch?v=WVe80iZtlYU

Ezt énekelte tegnap amúgy.

Egyébként csak nekem tűnt úgy, hogy szinte az egész műsor alatt a hangmérnök nem volt a helyzet magaslatán? A legtöbb előadónál úgy vettem észre, hogy a zene túl hangos, a mikrofon meg halkabb a kelleténél. Vagy ennyire nincs hangjuk, vagy a hangmérnökre ráférne egy kis továbbképzés.

2012. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
86%

Egyetlen dalt sem kell ismerni ahhoz, hogy megállapítsd, hogy hamis.

Egyszerűen hallatszik, szabályosan sír alatta a zene.


Szóval teher ide vagy oda, már elnézést, de ami rossz, az akkor is rossz, ha agyonsztárolják és mentségeket keresnek neki.

2012. okt. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Mi ez a királyi többes? Csak egy ember keres mentségeket neki ha jól látok. Te talán olvastál többet is?
2012. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
90%
Máshol is vannak rajongói, nem csak a 16-os?:D
2012. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
48%
16-os vagyok, oké, én feladtam XD :D
2012. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a kérdésre gondoltam és a válaszolókra, hanem a csendben védőkre is, és persze azokra is, akik a TV-ben nyilatkoznak róla :)
2012. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Aki 32 évesen nem tud az idegeinek parancsolni, aki az első válogatás óta egyáltalán nem képes normálisan énekelni, az mit keres az X-Faktorban? Nála sokkal fiatalabbak, semmi szinpadi rutinnal sokkal jobbak voltak nála tegnap este. Hol a hangja csuklik el, hol hamis, nem is kicsit, jobb lenne, ha nem erőltetné az éneklést. Fiatalon talán volt hangja, de eldrogozta, itta, dohányozta, saját bevallása szerint is viharosan élt sok évig.
2012. okt. 14. 16:29
 29/50 A kérdező kommentje:
2012. okt. 14. 17:19
 30/50 A kérdező kommentje:

Vélemények a netről:

"Jimmy forog a sírjában, hogy ennyire gyenge teljesítményt produkált egy sarja. A Zámbó család meg százasával küldte az sms-t, hogy ki ne essen üdvöskéjük".

2012. okt. 14. 17:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!