Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zámbó Krisztián az X-Faktorban...

Zámbó Krisztián az X-Faktorban szerintetek is nagyon rosszul szerepel?

Figyelt kérdés
Hamis, se hangja, se külseje, csak az apja neve miatt nem esett ki ma. Megérdemelte volna!

2012. okt. 13. 22:45
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Sajnos igaza van a szerzőnek.

[link]

2012. okt. 14. 17:25
 32/50 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a hangja tetszik, kár, hogy nem tudja használni. Az apjának is jó hangja volt, ő használni is tudta, viszont cserébe borzasztó számokat gyártott. Nyilván van valami Zámbó-átok.
2012. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
95%

Mikor dobják már ki ezt a tehetségtelen (bár nyilván szorgalmas) gyereket???


Igen, szörnyen énekel. De hogy nincs a környezetében senki aki rászólna (ha már önkritikája nincsen), hogy "Hé Krisztián! Szörnyű a hangod, ez nem a te szakmád, ne erőltesd. Énekelj nyugodtan hobbiból, DE NE a TV-ben, hanem otthon 4 fal között!!!"


Egy ország könyörög sírva, hogy kedves RTL klub, miért kell azt kommunikálni az emberek felé, hogy látjátok mi mindent el lehet érni ha híres ember az apád és óriási rajongótábora van amit a fiacskájához fel lehet használni.

2012. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Kedves Krisztián! Légy szives, maradj meg a karaoke szintjén, illetve lépj fel a Zámbó Árpy Banddel. Ne idegesítsd tovább a nézőket.
2012. okt. 15. 18:41
 35/50 anonim ***** válasza:
68%
Most tényleg azt hiszitek, hogy ezt vmikor is elolvassa Krisztián?:D Istenem:D
2012. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
igen szegény nagyon nem oda való.
2012. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

Körülbelül ezt tudja, ezt is valszeg "javították".

http://www.youtube.com/watch?v=vvECNbioDuU

2012. okt. 19. 21:02
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

A hangmérnökkel tényleg problémák vannak, bár már sokszor elgondolkodtunk, hogy mégis az új tévénk a sz*r és nem jön át a produkció... :D


Szegény Jimmyre először Zámbó Árpi hozott szégyent, mikor testvérét utánozva járt fellépni... most meg a fia teszi hasonlóképpen.


Az a baj,hogy nem lenne a Krisztiánnal semmi baj emberileg, de ezt nem tartom igazságosnak, hogy a sok jelentkező közül pont ő került be mikor még egy laikus füllel is simán kihallható hogy hogy elment a hangja szegény fiúnak. Szóval vagy valakinek van jó hangja és tud is bánni vele, vagy nincs de próbál és nem jön össze neki... :/ ő a második csoportba tartozik.


Egyébként eddig nem csíptem a Malek Mikit,

(mert ő is énekelt egy számot

"Malek Miklós- zseton a zsákban"

AMI SZINTÉN BORZASZTÓ VOLT :-D ...)

de most úgy veszem észre hogy mindenkinek megmondja a frankót hogy ez, vagy az pl sz*r volt, ahogy a Krisztiánnak is megmondta,hogy full hamis volt és kisiklott egy pár helyen. És a Feró is azt mondta h hamis volt. (szval nem a tvnk sz*r!) :-D


A Keresztes is majdnem kimondta hogy igazuk van,

IDÉZEM: "egy helyen kisiklott ki",

Amikor a Geszti gyorsan elcsitította, hogy "NE,NE,NE,NE"

(hogy ne ismerje el) és akkor átadta a szót a Gesztinek, és ő mentette ki a Krisztiánt azzal,hogy sok terhet vett magára stb... pfff :/


Jah, és volt még egy észrevételem, az hogy mikor énekelt a zene ami alatta szólt, tisztán lehetett hallani,

sőt néhol szinte hangosabban,

hogy nem csak a "dallam" ment hanem a rendes szám,amiben énekelnek sztem ezzel is próbálták elterelni a figyelmet a Krisztián hangjáról.


Dehát, mit várunk ez nem egy "amekikai x" :-)



Szerintem akik igazán jók, ők:


-Bea,Timi,Adél,Zoli,Gergő. ŐK EREDETIEK.

Kedvencem GERGŐ!



Én még azt nem tudom,hogy a Stone mit keres ott,?????

DE TÉNYLEG????? :O :O



(A 2012 OKTÓBER 13.i ADÁSRÓL ÍRTAM, MERT A 20.it MÉG NEM LÁTTAM!)

2012. okt. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
Tegnap ügyi volt:)
2012. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Hát, nekem tegnap sem jött be. Geszti mondta meg az igazat, választottak egy olyan dalt, amit talán el tud énekelni. Ebben nem azért, de alig volt kihívás, nem voltak benne nehéz zenei dolgok, pár hang és kész és nem ezért vagy azért, de még ezt is elcseszte, mert hamis volt, bár tény, hogy nem annyira, mint a múltkoriban.


Nagyon remélem,hogy következőleg ő repül, utána Bea.

2012. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!