Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok,és most szeptembertől lejár a TV-s szerződésünk.Nagyon szeretnék már Disney Channelt,Nickelodeont,MTV-t,meg ilyen egyéb csatornákat.Anya nem nagyon akarja,de nekem ez lenne a boldogság..hogy győzhetném meg?
2012. júl. 26. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha most nincs M1-etek akkor milyen adóitok vannak egyáltalán?
2012. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem M1,hanem MTV...a kettő kicsit különbözik.Egyébként 29 csatornánk van csak.>< És nincs benne semmi jó!
2012. júl. 26. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:

m1+m2=mtv


amire a kérdező gondolt, az is mtv, de az egy zenei csatorna

2012. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már annyira nem nevezném zeneinek, MTV nekem sincs mégis megvagyok, meséket meg nem nézek. Jó a discovery ha néhanapján bekapcsolom a tv-t. Bát már a discovery is kezd MTV-be átcsapni.
2012. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nézz filmet a neten.. én korábban tv nélkül nem tudtam elaludni sem, most meg ha érdekel vmi megnézem a neten, a tvt meg leszarom
2012. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gondolom megvan az oka.. mondjuk anyagi okok.. lehetnél megértőbb teis anyukáddal.. legalább nem látod azt a szennyet amit a média pumpál belétek, gyerekekbe
2012. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már meggyőztem.:))
2012. aug. 18. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon mindenkinek mindennel baja van. Ha Tv csatornát akar azért oltják, hogy minek akar médiaszennyet, ha azt tette volna fel kérdésnek, hogy 12 évesen hogy győzhetné meg az anyját arról, hogy vegyen neki vibrátort azért oltanátok. Hogy lehet ennyi besavanyodott ember?
2012. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!