Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy győzzem le a tömeg...

Hogy győzzem le a tömeg iszonyomat?

Figyelt kérdés
Szóval ugye új iskolába kerültem, egy jó iskolába ahol NAGYON sokan vannak. És egyszerűen amikor ki megyek szünetre mindig reszketek és nem tudom hogy mit csináljak, és ugye van is rajtam felesleg ami kiváltja ezt a kissebbségi komplexust...mit tegyek? Tényleg nagyon rosszúl viselem...15/L
2011. szept. 13. 18:40
 1/5 anonim válasza:
100%
menj el pszichológushoz ő tud segíteni. próbáld növleni az önbizalmad, mert akkor csökken a kisebbség érzeteted és a tömeg iszonyod.
2011. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt hiszed, mindenki téged néz, akkor nagyon tévedsz. Ha ez tényleg komoly fóbia, akkor iskolapszichológus, egyéb pszichológus segíthet, más nem nagyon.

Lehet, kben, túl sokat vállaltál és beparáztál, attól is lehet? nyugi, a többi diák is olyan, mint te.

2011. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

ugyan ebbe az állapotba voltam mint te, de kigyógyultam...és úgy, hogy elkezdtem közösségekbe járni és megbékéltem saját magammal és elfogadtam úgy magamat ahogy vagyok......ÉS EZT VÉSD AZ ESZEDBE SZ@RJ LE MINDENKIT, ÉS CSINÁLD AZT AMIT A KIB..SZOTT KEDVED SZOTTYAN.

TE IS ÉRSZ ANNYIT MINT BÁRMELYIK EMBER A FÖLDÖN, MINDEN EMBER EGYENLŐ LEGYEN AZ KORTÓL, NEMTŐL, VAGY NEMI HOVATARTOZÁSTÓL FÜGGŐEN.


Ne félj legyél kemény mint a szikla na szevasz.

2011. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Osztálytársamnak is ez volt, neki gyógyszereket kell szednie.
2011. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Törpillaa97 ***** válasza:
Nehéz helyzetbe vagy. Va olyan ember akivel ezt őszintén megtudod beszélni és megbízol benne? Akkár egy jó barát, akár szülő vagy valaki, mind1 ki csak megtudd beszélni. Ha van rajtad felesleg és nem egészségügyi gondok miatt, akkor azt add le! Most még könnyebb is sporttal, ne erős komplalással. Én se vagyok valami nádszál vékony 155cm/49kg, de mostmár megvagyok elégedve magammal valamennyire és ennyire nincsenek kisebbségi komplexusaim. Ha van az osztályodba/suliba barát avgy akár osztálytárs legyélvele szünetbe, vagy tanulj az a lényeg, hogy mindig foglald el magad és ne azon gondolkozz, hogy úristen mennyien vannak..!(:
2011. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!